Nasıl daha fazla mutlu olunur – Beyninizi değiştirin hayatınız değişsin – Daniel G. Amen (video yazının devamında)

Nasıl daha fazla mutlu olunur – Beyninizi değiştirin hayatınız değişsin – Daniel G. Amen adlı profesörün bir söyleşisini sizlerle paylaşmak istiyorum.

——VİDEO YAZININ DEVAMINDADIR——

Beyninizi değiştirin derken, aslında bu beynimizi farklı bir disipline sokmak değil, daha çok bilimsel gerçekler çerçevesinde bakış açılarımızı değiştirmek üzerine bir söyleşi.

Daniel Amen diyor ki; “Nasıl daha fazla mutlu olunur, daha fazla odaklanılır, daha az endişeli ve daha az morali bozuk olunur, size göstereceğim.”

Burada sadece teorik şeylerden değil, pratik uygulamalardan da bahsediliyor. Mesela balık yağının faydalarından bahsedilen bölüm mevcut. Başka bir detay, Daniel Amen’e göre insanlar iki şekilde mutlu oluyor, bazıları proteinle bazıları karbonhidratla.

Neyse daha fazla detay vermeyeyim. En iyisi siz izleyin. Emin olun bu video size çok şey katacak. Özellikle balık yağı önerisi benim hayatımı değiştirmiştir. Küçük bir şey gibi görünmesin, aslında çok önemli… Açıkçası çoğu tamamen teorik ve işlevsiz kişisel gelişim kitaplarından ziyade, bu tarz şeyler çok daha faydalı. En azından bilimsel 🙂


İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki linke tıklayarak sitemize destek olmanızı rica ediyoruz 🙂


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.