Ayla Filmine Konu Olan Belgesel – Ayla Koreli Kızım – Bu belgeseli izlemeden filmi izlemeyin – 08.12.2017; Süleyman Dilbirliği ve bir gün sonra eşi Nimet Hanım vefat etmiştir

Kore gazisi Süleyman Dilbirliği ve savaş koşullarında evlat edindiği ancak Türkiye’ye getiremediği Ayla’nın 60 yıl sonra kavuşma öyküsü.

8.12.2017 güncelleme; Süleyman Dilbirliği ve bir gün sonra da eşi Nimet Hanım maalesef hakkın rahmetine kavuşmuştur. Kendilerine Allah’tan Rahmet diliyoruz. Öncelikle çocuklarına sonra tüm sevdiklerine sabır diliyoruz. “Sizi hiç unutmayacağız Sülayman amca. Emin olun sizin gibi insanlar var oldukça bu Dünya daha güzel bir yer oluyor. Mekanınız cennet olsun…”

Kore televizyonunun hazırladığı belgeselde, Kore Gazisi Süleyman Dilbirliği ve savaş koşullarında kızı gibi benimseyerek bir buçuk yıl koruduğu, babalık yaptığı Kim Eunja’nın (Ayla) 60 yıl sonra bir araya geliş öyküsü anlatılıyor.

Bu belgeseli izlemeden filmi izlemeyin derim şahsen…
Bu arada, içeriği beğendiyseniz, sitemize destek olmak için aşağıdaki reklama tıklamanızı rica ediyoruz…


Yedek kaynak;

Bu arada, içeriği beğendiyseniz, sitemize destek olmak için aşağıdaki reklama tıklamanızı rica ediyoruz…


One thought on “Ayla Filmine Konu Olan Belgesel – Ayla Koreli Kızım – Bu belgeseli izlemeden filmi izlemeyin – 08.12.2017; Süleyman Dilbirliği ve bir gün sonra eşi Nimet Hanım vefat etmiştir

  • 17 Kasım 2017 tarihinde, saat 20:08
    Permalink

    süperdi ya çok acıklı bir öykü ama müthiş son zamanlarda izlediğim en anlamlı şey filminide izlerim inş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.