Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler

YAĞ: Rüyanızda yağ gördüyseniz: Eğer bekar iseniz; çok yakın zamanda evleneceğinize, evli iseniz: işlerinizde başarı kazanacağınıza, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

YAĞMUR: Rüyanızda yağmur yağdığını gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, hiç ummadığınız bir kimseden size miras kalacağına, alacağınız bir habere fazlasıyla sevineceğinize işarettir.

YAKUT: Rüyanızda yakut gördüyseniz: Bekar iseniz evleneceğinize, mutlu ve sıhhat dolu günler geçireceğinize, evli iseniz: bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir.

YALINAYAK DOLAŞMAK: Rüyanızda kendinizi yalınayak dolaşırken görmeniz: Bu aralar kazancınızın artacağına, mal mülk sahibi olacağınıza, rahatsız iseniz sıhhatinize kavuşacağınıza işarettir.

YANGIN: Rüyanızda herhangi bir yerde bir yangın çıktığını gördüyseniz: Dostlarınızın size yaptığı kötülüklerden büyük zarar göreceğinize, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

YANARDAĞ: Rüyanızda yanardağ gördüyseniz: Bir münakaşa yüzünden dost ve yakınlarınızla aranızın açılacağına, bir müddet yalnızlık çekeceğinize işarettir.

YAPRAK: Rüyanızda yaprak gördüyseniz: Dost ve yakınlarınız sayesinde yeni iş imkanlarına sahip olacağınıza, bundan kazanç sağlayacağınıza, alacağınız bir habere fazlasıyla sevineceğinize, çok yakın bir zamanda dostlarınızın sizi ziyarete geleceğine işarettir.

YARALANMAK: Rüyanızda yaralandığınızı görmeniz: Bu aralar dikkatli davranmadığınız takdirde büyük zararlara uğrayacağınıza, bu yüzden çok dikkatli hareket etmeniz gerektiğine işarettir.

YARIŞMAK: Rüyanızda bir yarışta yarıştığınızı görüyorsanız: Katıldığınız yarışı kazanıyorsanız: İş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza, bundan mutluluk duyacağınıza, eğer yarışı kaybediyorsanız bunların tam tersi olacağına işarettir.

YASTIK: Rüyanızda yastık gördüyseniz: Bu aralar yoğun bir biçimde çalışma temposuna gireceğinize, bu yüzden sıhhatinizin bozulacağına, ufakta olsa bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

YATAK: Rüyanızda yatak gördüyseniz veya kendinizi yatakta yatmış gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir anda büyük bir tehlikeyle karşılaşabileceğinize, mantıklı hareket ettiğiniz takdirde bu belalardan ucuz kurtulacağınıza işarettir.

YAZI YAZMAK: Rüyanızda kendinizi yazı yazar gördünüz ise: Alacağınız bir haber fazlasıyla sevineceğinize, elinize bir hediye geçeceğine, bundan mutluluk duyacağınıza işarettir.

YEMEK: Rüyanızda bir şey yediğinizi görmeniz: İşinizden hiç ummadığınız bir kazanç elde edeceğinize, malınızın artacağına, sıkıntılardan kurtulacağınıza, sıhhatiniz bozuk ise sıhhatinize kavuşacağınıza işarettir.

YEMİN ETMEK: Rüyanızda herhangi bir konuda yemin ediyorsanız: Verdiğiniz sözü yerine getirmediğiniz takdirde çok büyük zararlara uğrayacağınıza işarettir.

YENGEÇ: Rüyanızda yengeç gördüyseniz: Bu aralar elinizden mal veya para geçeceğine, bütün sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

YEŞİLLİK: Rüyanızda yeşillik gördüyseniz: Biraz daha gayret ettiğiniz takdirde bütün isteklerinize kavuşacağınıza, mutlu günler geçireceğinize işarettir.

YETİM KALMAK: Rüyanızda yetim kaldığınızı gördüyseniz: Alacağınız bir habere fazlasıyla sevineceğinize işarettir.

YILAN: Rüyanızda Etrafınızda düşmanlarınızın olduğuna, uyanık davrandığınız takdirde hiç bir kötülük görmeyeceğinize işarettir.YILDIRIM: Rüyanızda bir yere yıldırım düştüğünü görmeniz: Alacağınız bir haberin sizi hayretler içinde bırakacağına, hiç ummadığınız bu haber karşısında üzüleceğinize işarettir.

YILDIZ: Rüyanızda yıldız gördüyseniz: Size çok yakın birine kavuşacağınıza, bu kavuşmanızdan dolayı mutluluk ve sevinç duyacağınıza işarettir.

YIKANMAK: Rüyanızda herhangi bir yerde yıkandığınızı gördüyseniz: Sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağınıza, refaha kavuşacağınıza, elinize geçecek bir habere fazlasıyla sevineceğinize, sıkıntılarınızın sona ereceğine işarettir.

YIRTMAK: Rüyanızda herhangi bir şeyi yırttığınızı gördüyseniz: İşiteceğiniz bir haberin sizi üzeceğine, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

YOĞURT: Rüyanızda yoğurt yediğinizi gördüyseniz: Bu aralar elinize bir miktar para geçeceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, sıhhatinizin yerine geleceğine işarettir.

YOLCULUK: Rüyanızda yolculuk yaptığınızı görmeniz: Yolculuk hazırlığı yaptığınız takdirde çıkmayı düşündüğünüz yolculuğa çıkamayacağınıza, bir olaydan dolayı ertelemeniz gerektiğine işarettir.

YOL GÖRMEK: Rüyanızda yol görüyorsanız: Alacağınız bir habere sevineceğinize, fakat çok kısa bir zamanda bu üzüntüden kurtulacağınıza işarettir.

YORGAN: Rüyanızda yorgan görmeniz: Bundan sonraki yaşamınızda rahat bir ömür süreceğinize işarettir.

YUVARLANMAK: Rüyanızda bir yerden yuvarlanıyorsanız: Yaptığınız bir işten zarar göreceğinize işarettir.

YUMURTA: Rüyanızda yumurta gördüyseniz: Alacağınız küçük bir habere veya hediyeye sevineceğinize, elinize ufakta olsa mal geçeceğine işarettir.

YÜZMEK: Rüyanızda yüzük gördüyseniz: Bekar iseniz evleneceğinize, mutlu bir yuva kuracağınıza, elinize çok miktarda mal geçeceğine işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two + six =