Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler

VADİ: Rüyanızda kendinizi bir vadide gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mutlu ve sıhhat dolu bir evlilik hayatına kavuşacağınıza, çoluk çocuk sahibi olacağınıza, neşeli günler geçireceğinize işarettir.

VAGON: Rüyanızda vagon gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, işinizle ilgili bol bol seyahat imkanı bulacağınıza, ilerde mevkiinizi yükselteceğinize işarettir.

VALİ: Rüyanızda vali gördüyseniz: İş hayatınızda önünüze çıkacak bütün engelleri aşacağınıza, yeni edindiğiniz dostlar sayesinde yeni iş imkanları bulacağınıza, birinin yardımıyla pürüzlü işlerinizin düzeleceğine işarettir.

VAPUR: Rüyanızda vapur gördüyseniz: Yeni iş olanağına kavuşacağınıza, bu işte başarı kazanacağınıza, beklediğiniz haberin elinize ulaşacağına, bit yakınınızın sizi ziyarete geleceğine işarettir.

VASİYET ETMEK: Rüyanızda vasiyet ettiğinizi gördüyseniz: Bu aralar önemsiz bir rahatsızlık geçireceğinize, bundan üzüntü duyacağınıza, bu arada malınızda bir artış olacağına işarettir.

VAZİFE ALMAK: Rüyanızda üzerinize vazife alıyorsanız: Çok çalışmanızın neticesini yakında alacağınıza, vazifenizde başarı sağlayacağınıza, yeni dostlar edineceğinize, bu dostlar sayesinde sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

VAZ GEÇMEK: Rüyanızda bir şeyden vazgeçiyorsanız: Alacağınız bir habere veya işiteceğiniz bir olaya canınızın sıkılacağına işarettir.

VEDA ETMEK: Rüyanızda birine veda ediyorsanız: Bir müddet sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza, bundan dolayı üzüntü duyacağınıza, uzunca bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

VEKİL ATAMAK: Rüyanızda herhangi bir kişiyi yerinize vekil tayin ettiğinizi görürseniz: Vazifenizde üstün başarı göstereceğinize, şan şöhret sahibi olacağınıza işarettir.

VERESİYE ALMAK-VERMEK: Rüyanızda birinden veresiye bir şey alıyorsanız veya veriyorsanız: Lüzumsuz masraflarınız yüzünden sıkıntıya düşeceğinize, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize, yakınlarınızla aranızın açılacağına işarettir.

VERGİ: Rüyanızda vergi verdiğinizi gördüyseniz: Sıkıntılı bulunduğunuz durumdan bir yakınınız sayesinde kurtulacağınıza, feraha kavuşacağınıza işarettir.

VEREM: Rüyanızda verem olduğunuzu görürseniz veya verem olan biriyle karşılaşıyorsanız: Dost bildiğiniz bir kimseden size zarar geleceğine, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

VEZNE: Rüyanızda kendinizi bir vezneye para ödüyor görürseniz: Tutumlu olmamanızdan dolayı uzun müddet maddi sıkıntı çekeceğinize, bu huyunuzdan vazgeçmediğiniz takdirde, bu durumunuzun uzun müddet süreceğine işarettir.

VİŞNE: Rüyanızda vişne gördünüz veya yiyorsanız: İşiteceğiniz bir haberden dolayı canınızın sıkılacağına işarettir.

VÜCUT GÖRMEK: Rüyanızda herhangi bir kimsenin çıplak vücudunu gördüyseniz: Güçlü olmanızdan dolayı size kötülük yapmak isteyenlerin emellerini boşa çıkacağınıza, bu yüzden sürekli uyanık durmanız gerektiğine işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

11 + one =