Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler

TABUT: Rüyanızda tabut gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, sıhhatli mutlu bir hayat süreceğinize, şansınızın açılacağına işarettir.

TABANCA: Rüyanızda tabanca gördüyseniz: Adınızın bir dedikoduya karışacağına, işittiğiniz bir haberin canınızı sıkacağına, hakkınızda dedikodu yapan insanlarla dargın kalacağınıza işarettir.

TAKSİ: Rüyanızda taksi gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir kimseden göreceğiniz yardım sayesinde işlerinizi yoluna koyacağınıza, sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, mutlu ve neşeli günler geçireceğinize işarettir.

TARAK: Rüyanızda tarak gördüyseniz: Bozuk olan işlerinizin düzeleceğine, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, bunların yardımı sayesinde işlerinizi düzelteceğinize işarettir.

TARLA: Rüyanızda tarla gördüyseniz: Şansınızın açılacağına, iş güç sahibi olacağınıza, sıkıntısız günler geçireceğinize işarettir.

TAŞ: Rüyanızda taş gördüyseniz: Karşılaştığınız karışık durumdan dostlarınızın yardımıyla kurtulacağınıza, işittiğiniz bir habere sevineceğinize işarettir.

TATLI: Rüyanızda tatlı gördüyseniz veya yiyorsanız: Hiç ummadığınız bir anda elinize bir miktar para ve mal geçeceğine işarettir.

TATİLE ÇIKMAK: Rüyanızda kendinizi tatile çıkmış görürseniz: Çok yakın bir zamanda tatil yapacak fırsatlar bulacağınıza, yapacağınız bir seyahatten mutlu ve neşeli olarak döneceğinize, bir sürprizle karşılaşacağınıza, bundan sevinç duyacağınıza işarettir.TAVA: Rüyanızda tava gördüyseniz: Bu aralar maddi bakımdan sıkıntı çekeceğinize, hiç hesapta olmayan harcamalarınızdan dolayı durumunuzun sarsılacağına işarettir.

TAVŞAN: Rüyanızda tavşan gördüyseniz: Çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza, şansınızın açılacağına, yeni tanıştığınız dostlarınızla neşeli günler geçireceğinize işarettir.

TAVUK: Rüyanızda tavuk gördüyseniz: Bekar iseniz başınızdan bir evlilik geçeceğine, evliler için ise: Tanışacağınız bir kimseyle hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

TEDAVİ OLMAK: Rüyanızda herhangi bir rahatsızlıktan dolayı tedavi oluyorsanız: Rahatsız iseniz rahatsızlıktan kurtulacağınıza, sıhhatli ve mutlu günler geçireceğinize, rahatsız değilseniz, kendinize baktığınız müddetçe sıhhatli günler geçireceğinize işarettir.

TEHLİKE: Rüyanızda herhangi bir tehlike atlatıyorsanız: Sorumsuzca davranışlarınızdan dolayı başınızın belaya gireceğine, bu yüzden maddi ve manevi zarara gireceğinize, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

TELGRAF: Rüyanızda birinden telgraf aldığınızı görürseniz: Çok yakın bir zamanda hiç ummadığınız birinden sevindirici bir haber alacağınıza işarettir.

TELEFON: Rüyanızda telefonla konuştuğunuzu gördüyseniz: Bu günlerde bir yakınınızdan haber veya telefon geleceğine işarettir.

TEMİZLİK: Rüyanızda temizlik yaptığınızı gördüyseniz: Bu günlerde size bir misafir geleceğine, bu kimselerle hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

TERAZİ: Rüyanızda terazi gördüyseniz: Dürüstlüğünüz sayesinde yakınlarınız arasında itibarınızın artacağına, mutlu günler geçireceğinize, yeni tanıştığınız kimselerin yardımını göreceğinize işarettir.

TERLİK: Rüyanızda terlik gördüyseniz: Bir yakınınız sayesinde sıkıntılı olduğunuz durumdan kurtulacağınıza, sıkıntılarınızın sona ereceğine, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

TERZİ: Rüyanızda terzi gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, şansınızın açılacağına, malınızın çoğalacağına, katıldığınız bir toplantıda hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

TESBİH: Rüyanızda tesbih gördüyseniz: Bir yakınınız sayesinde sıkıntılı bulunduğunuz durumdan kurtulacağınıza, refaha ve huzura kavuşacağınıza işarettir.

TİLKİ: Rüyanızda tilki gördüyseniz: Adınızın bir dedikoduya karışacağına, bundan dolayı canınızın sıkılacağına, bundan maddi olmasa da manevi zarara uğrayacağınıza işarettir.

TİMSAH: Rüyanızda timsah gördüyseniz: Hakkınızda çıkan dedikoduların size zarar getireceğine işarettir.

TIRNAK: Rüyanızda tırnak gördüyseniz: Adınızın bir dedikoduya karışacağına işarettir.

TOPLANTIYA KATILMAK: Rüyanızda kendinizi bir toplantıya katılmış olarak görmeniz: Katıldığınız bir toplantıda yeni dostlar edineceğinize, bu kimselerden yardım göreceğinize, yeni iş imkanlarıyla karşılaşacağınıza işarettir.

TOKAT: Rüyanızda birine tokat atıyorsanız veya birinden tokat yiyorsanız: Sorumsuzca hareketlerinizin size zarar getireceğine, başkası hakkında yaptığınız dedikodulardan dolayı başınızın belaya gireceğine, bundan zarar göreceğinize işarettir.

TOZ BULUTU: Rüyanızda toz bulutu gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir zamanda elinize bir miktar para geçeceğine, birinden size hediye geleceğine işarettir.

TÖREN: Rüyanızda kendinizi bir törende görüyorsanız: Yeni edindiğiniz dostlarınız sayesinde çevre değiştireceğinize, bu kimselerden yardım göreceğinize işarettir.TÖVBE ETMEK: Rüyanızda kendinizi tövbe ederken gördüyseniz: Kısa bir zamanda mal mülk sahibi olacağınıza, isteklerinizin yerine geleceğine, bir dostunuzun yardımı sayesinde sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

TRAŞ OLMAK: Rüyanızda traş olduğunuzu gördüyseniz: Alacağınız bir haberin sizi sıkıntıdan kurtaracağına, refaha kavuşacağınıza işarettir.

TREN: Rüyanızda tren gördüyseniz: Yapmanız gereken bir yolculuktan vazgeçmeniz gerektiğine, evlilik hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir.

TUVALET: Rüyanızda tuvalet gördüyseniz: Ufak ve geçici bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

TUZ: Rüyanızda tuz gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, mutlu ve sıhhatli günler geçireceğinize, dostlarınızın yardımıyla malınızın artacağına işarettir.

TÜFEK: Rüyanızda tüfek gördüyseniz: Aile ve dostlarınız arasında bir anlaşmazlık aranızın açılacağına, işittiğiniz bir habere üzüleceğinize işarettir.

TÜLBENT: Rüyanızda tülbent gördüyseniz: Vazifenizde üstün başarınızdan dolayı yükseleceğinize, bir yakınızdan hediye alacağınıza işarettir.

TÜNEL: Rüyanızda tünel gördüyseniz: Merakla beklediğiniz bir haberin elinize geçeceğine, yakınlarınızın sizi ziyarete geleceğine işarettir.

TÜRBE: Rüyanızda türbe gördüyseniz: Verdiğiniz sözü tutmamanızdan dolayı zarara gireceğinize, bundan üzüntü duyacağınıza işarettir.

TÜTÜN: Rüyanızda tütün gördüyseniz: Alacağınız bir habere üzüleceğinize, canınızın sıkılacağına, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

thirteen + 2 =