Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler

SAAT: Rüyanızda saat gördüyseniz: Elinize geçecek bir habere üzüleceğinize, katıldığınız bir toplantıdan memnun kalmayacağınıza işarettir.

SABUN: Rüyanızda sabun gördüyseniz: Bu aralar alacağınız bir habere üzüleceğinize işarettir.

SADAKA: Rüyanızda birinden sadaka alıp veya sadaka veriyorsanız veya böyle bir olaya şahit oluyorsanız: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, vazifenizde yüksek mevkilere çıkacağınıza, sıkıntılarınızın sona ereceğine, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

SAÇ: Rüyanızda saç gördüyseniz: Adınızın bir dedikoduya karışacağına, bundan dolayı aile içinde huzursuzluk yaratılacağına, bir müddet evinizden ayrı kalacağınıza, mutsuz günler geçireceğinize işarettir.

SAKAT: Rüyanızda sakat olduğunuzu veya sakat birini gördüyseniz: Alacağınız bir habere üzüleceğinize, bir müddet sıkıntı çekeceğinize, kısada olsa bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

SAKAL: Rüyanızda sakal gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir zamanda elinize büyük miktar para geçeceğine, evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza, dostlarınız arasında iyilik sever bir insan olarak bilineceğinize işarettir. Eğer sakalınızın kesildiğini görürseniz: Bu aralar maddi zarara uğrayacağınıza işarettir.

SAKSI: Rüyanızda saksı gördüyseniz: Evliyseniz iş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir. Bekar iseniz: Evleneceğinize, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

SANCAK: Rüyanızda sancak gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, vazifenizde yüksek mevkilere yükseleceğinize, şan şöhret sahibi olacağınıza, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

SALINCAK: Rüyanızda salıncak gördüyseniz veya salıncağa biniyorsanız: Bir gönül macerasına gireceğinize, maceracı bir insan olmanızdan dolayı başınızın sürekli belaya gireceğine, avare bir hayattan kendinizi kurtarmanızın zor olacağına işarettir.

SAMAN: Rüyanızda saman gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir anda çok para kazanacağınıza veya bir yakınınızdan size miras kalacağına, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

SANDAL: Rüyanızda sandal gördüyseniz veya sandalla geziye çıkmış iseniz: İşlerinizin, çabalarınız sayesinde düzeleceğine, rahat ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize, dostlarınızın yardımını göreceğinize, tanımadığınız kimseler sırrınızı AÇMANIZ gerektiğine işarettir.

SANDIK: Rüyanızda sandık gördüyseniz: Gördüğünüz sandık dolu ise: Mal mülk sahibi olacağınıza işarettir. Sandık boş ise: Bu aralar maddi sıkıntıya gireceğinize işarettir.

SARHOŞ: Rüyanızda sarhoş gördüyseniz: Bu aralar girişeceğiniz bir işte haksız para kazanacağınıza, bunun da size yarardan çok zarar getireceğine, sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

SARRAF: Rüyanızda sarraf gördüyseniz: Bir iş dolayısıyla bol bol seyahat yapacağınıza işarettir.

SARI: Rüyanızda sarı herhangi bir şey gördüyseniz: Sıhhatinize dikkat etmediğiniz takdirde önemli bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

SAVAŞ: Rüyanızda savaşan insanlar gördüyseniz veya bizzat kendiniz savaşın içindeyseniz: Yakınlarınız veya dostlarınız arasında münakaşa edeceğinize, bu kimselerle aranızın açılacağına, bir müddet yalnızlık çekeceğinize işarettir.

SAZ: Rüyanızda saz gördüyseniz veya saz çalıyorsanız: Sorumsuzca davranışlarınızdan dolayı aileniz ve dostlarınızla aranızın açılacağına, bu kimselerden ayrı kalacağınıza, bundan dolayı manevi çöküntü içine gireceğinize işarettir.

SEBZE: Rüyanızda sebze gördüyseniz: Mutlu ve sıhhat dolu bir hayat geçireceğinize, bu aralar alacağınız habere çok sevineceğinize işarettir.

SEL: Rüyanızda bir sel olayına şahit oluyorsanız: Hiç ummadığınız bir kimseden zarar göreceğinize, alacağınız bir habere üzüleceğinize işarettir.

SEMER: Rüyanızda semer gördüyseniz: Ailenizin kalabalık olması nedeniyle maddi sıkıntınızın artacağına, daha çok çalışmanız gerektiğine, manevi sıkıntınızın bir müddet daha süreceğine işarettir.

SENET: Rüyanızda senet görmeniz ve senet olayına şahit olmanız: Sıhhatli ve uzun bir hayat süreceğinize, maddi olanaklarınızın artacağına işarettir.

SEPET: Rüyanızda sepet gördüyseniz: Gördüğünüz sepet dolu ise: Maddi olanaklarınızın artacağına, mal ve para sahibi olacağınıza işarettir. Eğer sepet boş ise: Bu aralar maddi sıkıntı içine gireceğinize, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

SEVİNMEK: Rüyanızda bir şeye seviniyorsanız: Kısa bir zamanda alacağınız bir habere üzüleceğinize, sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

SEYAHAT: Rüyanızda bir seyahate çıkmış iseniz: Hiç ummadığınız bir zamanda kısa bir seyahate çıkacağınıza işarettir.

SİLAH: Rüyanızda silah gördüyseniz: İşiteceğiniz bir habere üzüleceğinize, dost ve yakınlarınızın yardımını göreceğinize, bunlardan menfaat sağlayacağınıza işarettir.

SİNEK: Rüyanızda sinek gördüyseniz: Sizin hakkınızda yapılan dedikodulara üzüleceğinize, dost bildiğiniz kimselerden zarar göreceğinize işarettir.SİRKE: Rüyanızda sirke gördüyseniz: Eğer bekar iseniz başınızdan bir evlilik olayının geçeceğine, evliyseniz: Bir çocuk sahibi olabileceğinize işarettir.

SİYAH: Rüyanızda kendinizi veya bir başkasını siyahlar giymiş görürseniz: Sizin veya ailenizin başından üzücü bir olay geçeceğine, hasta olan bir yakınınızı kaybedebileceğinize, üzüntülü günler geçirebileceğinize işarettir.

SIĞIR: Rüyanızda sığır gördüyseniz: Mal ve para sahibi olacağınıza, sıhhatinize kavuşacağınıza, neşeli ve mutlu günler geçireceğinize, yeni ve faydalı dostlar edineceğinize işarettir.

SINIF: Rüyanızda kendinizi sınıfta gördüyseniz: Çok kısa bir zamanda eski bir dostunuzla karşılaşacağınıza, eski günlerden bahsedip dertleşeceğinize, bundan dolayı mutluluk duyacağınıza, bir dostunuzdan mektup alacağınıza işarettir.

SINIR: Rüyanızda kendinizi herhangi bir sınırda gördüyseniz: Bu aralar hiç istemediğiniz halde bir yolculuğa çıkmak zorunda kalacağınıza, bundan üzüntü duyup sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza işarettir.

SIR TUTMAK: Rüyanızda bir sır saklıyorsanız: Hiç ummadığınız bir anda sıkıntıya gireceğinize, boş boğazlığınız yüzünden sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir.

SOĞAN: Rüyanızda soğan gördünüz veya yiyorsanız: Alacağınız bir habere üzüleceğinize, tasalı ve sıkıntı dolu günler geçireceğinize işarettir.

SU: Rüyanızda su gördüyseniz: İsteklerinizin yerine geleceğine, mal mülk sahibi olacağınıza, bütün sıkıntılarınızın sona ereceğine, bolluk içinde bir hayat süreceğinize işarettir. Eğer su bulanık ise bütün bunların tam tersi olur…

SU BASKINI: Rüyanızda bir yerin sular altında kaldığını gördüyseniz: Bu aralar maddi sıkıntılara uğrayacağınıza, evinizin içinde kargaşalık çıkacağına işarettir.

SU YOLU: Rüyanızda su yolu gördüyseniz: Maddi olanaklarınızın artacağına, hiç ummadığınız bir zamanda elinize para veya mal geçeceğine işarettir.

SULAMAK: Rüyanızda bir yeri suluyorsanız: Sıkıntılarınızın sona ereceğine, iş hayatınızda başarı kazanacağınıza, yeni iş olanaklarına kavuşacağınıza işarettir.

SUSAMAK: Rüyanızda susadığınızı gördüyseniz: Sizin veya aile çevrenizden sıhhati bozuk olan kimsenin sıhhatine kavuşacağına, mutlu ve sıhhatli günler geçireceğinize işarettir.

SÜPÜRGE: Rüyanızda süpürge gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mevki sahibi olacağınıza, dost ve yakınlarınız arasında itibarınızın artacağına, mutlu ve sıhhatli bir yaşam süreceğinize işarettir.

SÜT: Rüyanızda süt içiyorsanız: İş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, sıhhatinizin düzeleceğine, maddi ve manevi bakımdan güçlü bir insan olacağınıza işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four + one =