Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler

PALTO: Rüyanızda palto gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mevki sahibi olacağınıza işarettir.

PAKET: Rüyanızda paket gördüyseniz: Hiç ummadığınız birinden bir hediye alacağınıza, eşyalarınızı paketlenmiş gördüyseniz: Bir seyahate çıkacağınıza veya muhitinizi değiştireceğinize işarettir.

PAMUK: Rüyanızda pamuk gördüyseniz: Sıkıntılardan kurtulacağınıza, iş hayatınızda başarılı bir döneme gireceğinize, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

PANTOLON: Rüyanızda pantolon gördüyseniz: Sıkıntılı günlerden kurtulacağınıza işarettir.

PANAYIR: Rüyanızda panayır gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, servet sahibi olacağınıza, bol seyahat edeceğinize, yeni dostlar edineceğinize, bu dostlar sayesinde imkanlarınızın artacağına işarettir.

PAPATYA: Rüyanızda papatya gördüyseniz veya papatya topluyorsanız: Hiç ummadığınız birinden bir hediye alacağınıza, bundan memnun olacağınıza işarettir.

PAPAĞAN: Rüyanızda papağan gördüyseniz: Bekar iseniz çok güzel bir kızla tanışacağınıza işarettir.

PARA: Rüyanızda para gördüyseniz: Bir yakınınızdan size miras kalacağına, büyük bir hediye alacağınıza işarettir.

PARMAK: Rüyanızda parmak gördüyseniz: Çok kısa bir zamanda bir çocuğunuz olacağına, servet sahibi olacağınıza, mutlu ve varlıklı bir hayat süreceğinize işarettir.

PARTİ: Rüyanızda kendinizi herhangi bir partide görüyorsanız: Yeni dostlar edineceğinize, kafanızı kullandığınız takdirde bu dostluktan yarar sağlayacağınıza işarettir.

PASAPORT: Rüyanızda pasaport gördüyseniz: İş hayatınızda bazı engellerle karşılaşacağınıza, sabırlı olduğunuz takdirde bu zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir.

PATATES: Rüyanızda patates gördünüz veya patates yiyorsanız: İlerde zengin olacağınıza, şansınızın açılacağına, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

PAZARLIK ETMEK: Rüyanızda kendinizi pazarlık eder görüyorsanız: Çok çalışmanızın semeresini ilerdeki günlerde alacağınıza işarettir.

PEHLİVAN: Rüyanızda pehlivan gördüyseniz: Alacağınız bir habere üzüleceğinize, maddi sıkıntıya gireceğinize işarettir.

PENCERE: Rüyanızda pencere gördüyseniz: Sinirli hareketlerinizden dolayı başınızın belaya gireceğine, bundan dolayı maddi manevi zarara uğrayacağınıza işarettir.

PEYNİR: Rüyanızda peynir gördüyseniz: İlerde çok zengin olacağınıza işarettir.

PİLOT: Rüyanızda pilot gördüyseniz: Kibirli hareketlerinizden vazgeçmediğiniz takdirde bunun zararını göreceğinize, akıllı bir kimse olmanızdan dolayı, alçak gönüllü davranırsanız çevreniz tarafından daha çok sevilip sayılan bir kimse olacağınıza işarettir.PİRE: Rüyanızda pire gördüyseniz: Sizin veya bir yakınınızın rahatsızlık geçireceğine, kendinize bakmadığınız takdirde hastalığınızın kötü bir döneme gireceğine işarettir.

PİRİNÇ: Rüyanızda pirinç gördüyseniz: İlerde çok zengin bir insan olacağınıza veya size yakın birinden size miras kalacağına işarettir.

PİKNİĞE ÇIKMAK: Rüyanızda kendinizi pikniğe çıkmış gördüyseniz: Hayatı ve yaşamayı sevdiğiniz halde çalışmayı sevmemenizin sizi hayatta kötü durumlara düşüreceğine, maddi durumunuz müsait olsa bile ilerde yokluk çekebileceğinize işarettir.

PİYANO: Rüyanızda piyano gördüyseniz: Yalan söylemek zorunda olsanız bile doğru söylemeniz gerektiğine, menfaatiniz için daha iyi sonuçlar doğuracağına işarettir.

PINAR: Rüyanızda pınar gördüyseniz:Sizin veya bir yakınınızın sıhhatinin düzeleceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir.

PIRLANTA: Rüyanızda pırlanta gördüyseniz: Hoşunuza gidecek güzel bir hediye alacağınıza, tanıştığınız bir kimseyle hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

PLAJ: Rüyanızda plaj gördüyseniz: Kapıldığınız bir gönül macerasından kendinizi kurtaramadığınız takdirde ıstırap çekeceğinize işarettir.

POLİS: Rüyanızda polis gördüyseniz: Bu aralar davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine, aksi halde başınıza çok büyük belalar açacağınıza işarettir.

PORTAKAL: Rüyanızda portakal gördüyseniz: Bir hatanız yüzünden maddi zarara uğrayacağınıza işarettir.

POSTACI: Rüyanızda postacı gördüyseniz: Unuttuğunuz bir yakınınızdan bir haber alacağınıza, bu habere sevineceğinize işarettir.

POSTANE: Rüyanızda postane gördüyseniz: Size tanıdık bir kimseden sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.

PUL: Rüyanızda pul gördüyseniz: Lüzumsuz işlere vakit harcayacağınıza, işlerinizle uğraşırsanız bunun semeresini alacağınıza, alacağınıza bir haberin sizi sevindireceğine işarettir.

PEKMEZ: Rüyanızda pekmez gördüyseniz: İşlerinizin yoluna gireceğine, dost seçmede daha dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

PEŞTEMAL: Rüyanızda peştemal gördüyseniz: Rahatsız iseniz sıhhate kavuşacağınıza, sıkıntılardan kurtulacağınıza, bolluğa ereceğinize, büyük bir ihtimalle aile içinde bir evlilik olayına şahit olacağınıza işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 × 5 =