Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler

ODUN: Rüyanızda odun gördünüz ise: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, bu başarınız sayesinde maddi olanaklara sahip olacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

OCAK: Rüyanızda ocak gördüyseniz: Bir yakınınızdan size miras kalacağına, malınızın artacağına, mutlu günler geçireceğinize işarettir.

OĞLAK: Rüyanızda oğlak gördüyseniz: Bekar iseniz evleneceğinize, mutlu bir hayat süreceğinize, evli iseniz: Bir çocuk sahibi olacağınıza, bu çocuğun ailenize mutluluk getireceğine işarettir.

OKUL: Rüyanızda okul gördüyseniz: Başınızdan kolay unutamayacağınız bir olay geçeceğine, işlerinizi aksatmanızdan dolayı sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir.

OKŞAMAK: Rüyanızda birini okşadığınızı gördüyseniz: Başınızdan bir gönül macerası geçeceğine, bundan dolayı üzüntü dolu günler geçireceğinize, sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

OKUMAK: Rüyanızda bir şey okuduğunuzu görmeniz: Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla sevindireceğine, mevkiinizde yükseleceğinize işarettir.

OLTA: Rüyanızda olta gördüyseniz: Bekarlar için: Mutlu bir evlilik yapacağınıza, evliler için: Aileden birinin uzun bir seyahate çıkacağına, hiç ummadığı bir anda alacağı hediyenin onu mutlu edeceğine işarettir.

OMUZ: Rüyanızda omuz gördüyseniz: İş hayatınızda güçlü bir insan olacağınıza işarettir.

ORDU: Rüyanızda ordu gördüyseniz: Kulağınıza gelen dedikodulara aldırmamanız gerektiğine, bu dedikodulara kandığınız takdirde, aile ve iş hayatınızda değişiklik olacağına, bunun da moralinizi bozacağına işarettir.

ORMAN: Rüyanızda orman gördüyseniz: Eğer zengin iseniz: Yaptığınız kötülükten dolayı maddi ve manevi zarara uğrayacağınıza, Fakir iseniz: Şansınızın açılacağına, iş sahibi olacağınıza, mutlu olabilmeniz için çok çalışmanız gerektiğine işarettir.

ORAK: Rüyanızda orak gördüyseniz: Çalışkanlığınız sayesinde bütün dertlerden çok kısa sürede kurtulacağınıza, sıkıntılarınızın sona ereceğine işarettir.ORTAK: Rüyanızda biriyle ortak olduğunuzu gördüyseniz: Güvendiğiniz kimselerin sizi yalnız bırakacaklarına, size yardım vaatlerinde bulunanların sizi yalnız bırakacaklarına, maddi sıkıntıya düşeceğinize, ama çalışmadan yılmadığınız takdirde bütün bunların üstesinden geleceğinize işarettir.

OTEL: Rüyanızda bir otel gördüyseniz veya bir otelde kalıyorsanız: Çok kısa bir zamanda bir yolculuğa çıkacağınıza, aile arasında kısada olsa bir kırgınlık geçireceğinize, mantıklı davrandığınız takdirde bütün bu olayların kısa sürede sona ereceğine işarettir.

OT: Rüyanızda ot gördüyseniz veya ot topluyorsanız: Kısa bir zamanda üzüleceğinize bir haber alacağınıza, istemeyerekte olsa elinizden para çıkacağına işarettir.

OTOMOBİL: Rüyanızda otomobil gördüyseniz: Ufak ama önemsiz bir rahatsızlık geçireceğinize, kendinize dikkat ettiğiniz takdirde kısa bir zamanda sıhhatinize kavuşacağınıza işarettir.

OTOBÜS: Rüyanızda otobüs gördüyseniz veya otobüse biniyorsanız: Kısa bir yolculuğa çıkacağınıza veya bir yakınızın sizi ziyarete geleceğine işarettir. Sadece otobüs gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir tanıdığınızla karşılaşacağınıza, bundan memnunluk duyacağınıza işarettir.

OTURMAK: Rüyanızda herhangi bir yerde oturuyorsanız: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, kıymetli bir eşya veya mal sahibi olacağınıza işarettir.

OVA: Rüyanızda ova gördüyseniz: Alacağınız bir habere sevineceğinize, iyi ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

OYUN: Rüyanızda bir oyun oynadığınız gördüyseniz: Eğleneceğiniz bit topluluğa katılacağınıza yeni dostlar edineceğinize, bunlarla hoşça vakit geçireceğinize, bazı eski dostlarınızla aranızın açılacağına işarettir.

OYUNCAK: Rüyanızda oyuncak gördüyseniz: Çocukça hareketlerinizden dolayı yakınlarınızla aranızın açılacağına, bazı dostlarınızla dargın kalacağınıza, alacağınız bir hediyeye sevineceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × two =