Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler

MADALYA: Rüyanızda madalya gördüyseniz: Hiç ummadığınız bir zamanda birinden bir iş teklifi alacağınıza, işinizde başarı kazanacağınıza, mevkiinizi yükselteceğinize işarettir.

MAĞARA: Rüyanızda mağara gördüyseniz: Bir iş dolayısıyla uzun bir seyahate çıkacağınıza, bu seyahatten memnun olmuş bir şekilde dönemeyeceğinize işarettir.

MAĞAZA: Rüyanızda mağaza gördüyseniz: İş hayatınızda kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, büyük ihtimalle bir yakınınızdan hediye alacağınıza işarettir.

MAHKEME: Rüyanızda bir mahkeme olayıyla karşılaşıyorsanız: Mahkemelik bir işinizin lehinize sonuçlanacağına, ama bu olayın sizi fazlasıyla yoracağına işarettir.

MAHZEN: Rüyanızda mahzen gördüyseniz: Sizin veya bir yakınınızın sıhhate kavuşacağına, kısa dönemli maddi bir sıkıntıya katlanmanız gerektiğine işarettir.

MAHKUM: Rüyanızda bir mahkum gördüyseniz veya kendinizi mahkum edilmiş gördüyseniz: Mantıksızca hareket etmeye devam etmenizden dolayı büyük zararlara uğrayacağınıza, iş hayatınızı tehlikeye atacağınıza işarettir.

MAKAS: Rüyanızda makas gördüyseniz: Dostlarınız arasında kıskanıldığınıza, üzerinize atılan bir iftiradan dolayı üzüleceğinize işarettir.

MAKİNE: Rüyanızda makine gördüyseniz: Sıkışık durumdan kurtulacağınıza, refaha kavuşacağınıza işarettir.

MANDA: Rüyanızda manda gördüyseniz: Seyahatte veya uzak bir yerde olan bir tanıdığınıza kavuşacağınıza, bu kavuşmanın sizi mutlu edeceğine işarettir.

MANGAL: Rüyanızda mangal gördüyseniz: Davranışlarınızdan dolayı yakınlarınız arasında itibar göreceğinize, sevilip sayılacağınıza işarettir.

MANAV: Rüyanızda manav gördüyseniz: Bu aralar hoşunuza gidecek olaylara şahit olacağınıza, alacağınız bir habere sevineceğinize işarettir.

MARUL:Rüyanızda marul gördüyseniz: Sizin veya bir yakınınızın sıhhate kavuşacağına, bundan dolayı aile çevrenize mutluluk geleceğine, neşeli günler geçireceğinize işarettir.

MASRAFA GİRMEK: Rüyanızda masrafa girmek: İşsizseniz, bu halinizin bir müddet daha devam edeceğine, işiniz varsa; iş hayatınızda durgun bir döneme gireceğinize, maddi sıkıntı çekeceğinize, bu hesaplı harcama yapmanız gerektiğine işarettir.

MASA: Rüyanızda masa gördüyseniz: Gördüğünüz masanın üstü boşsa; maddi sıkıntıya düşeceğinize, masanın üzeri dolu ise; mal sahibi olacağınıza işarettir.

MAŞA: Rüyanızda maşa gördüyseniz: Seyahatte olan bir yakınınıza kavuşacağınıza, bundan dolayı mutluluk duyacağınıza, neşeli günler geçireceğinize işarettir.

MEKTUP: Rüyanızda birinden mektup alıyorsanız: Çok yakın zamanda alacağınıza bir habere fazlasıyla sevineceğinize, iş sahibi olacağınıza işarettir.

MEMLEKET: Rüyanızda kendinizi başka bir memlekette görürseniz: Katıldığınız bir toplantıda yeni dostlar edineceğinize, bu dostlar sayesinde para kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, iş dolayısıyla yaptığınız seyahatten memnun döneceğinize işarettir.

MENDİL: Rüyanızda mendil gördüyseniz: Bir seyahat dolayısıyla bir süre sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza, veya, bir yakınınızın sizden ayrılmasına üzüleceğinize işarettir.

MENEKŞE: Rüyanızda menekşe gördüyseniz: Sıhhat dolu bir hayat süreceğinize, uzun ömürlü bir hayat süreceğinize, vazifenizde başarılı olacağınıza işarettir.

MERASİM: Rüyanızda herhangi bir merasim görmeniz veya merasime katılmanız: Görevinizde üstün başarı gösterip mevki sahibi olacağınıza, büyük bir ihtimalle politika ile uğraşacağınıza işarettir.

MERDİVENDEN İNMEK: Rüyanızda merdivenden iniyorsanız: İş hayatınızda başarısız bir döneme gireceğinize,maddi sıkıntıya gireceğinize işarettir.

MERDİVENDEN ÇIKMAK: Rüyanızda merdivenden çıkıyorsanız: İş hayatınızda başarılı bir döneme gireceğinize, yüksek mevki sahibi olacağınıza, sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.MEŞALE: Rüyanızda meşale gördüyseniz: İş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza, etrafınıza iyilikler yapacağınıza, bu yüzden dost ve yakınlarınız tarafından sevgi, saygı göreceğinize işarettir.

MEYHANE: Rüyanızda bir meyhane gördüyseniz: Bir kimseye yaptığınız bir iyiliğin karşılığını göremeyeceğinize, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir.

MEYVE BAHÇESİ: Rüyanızda meyve bahçesi gördüyseniz: Kendiniz kaptırdığınız hayalden kurtulmadığınız takdirde iş güç sahibi olmanızın güçleşeceğine, bir yuva sahibi olmanızın güç olacağına, aklınızı başınıza topladığınız takdirde başarı şansınızın yükseleceğine işarettir.

MEZARLIK: Rüyanızda mezarlık gördüyseniz: Bu aralar isteklerinizin bir kısmına sahip olacağınıza, iş ve his hayatınızda sabırlı davrandığınız takdirde isteklerinize kavuşacağınıza, hiç ummadığınız bir kimseden haber alacağınıza, rahatsız olan bir yakınınızın sıhhate kavuşacağına işarettir.

MİDYE: Rüyanızda midye gördüyseniz: Alacağınız ve işiteceğiniz bir haberden dolayı üzüleceğinize, sıkıntılı bir döneme gireceğinize, bir tehlikenin size doğru yaklaşmakta olduğuna, tedbirli davrandığınız takdirde bu tehlikeden kurtulacağınıza işarettir.

MİRAS: Rüyanızda size miras kaldığını görmeniz: Bu aralar hesapsız harcamalarınız yüzünden maddi sıkıntıya gireceğinize işarettir.

MİSAFİR: Rüyanızda misafir gördüyseniz: Çok yakın bir zamanda mutlu bir olaya şahit olacağınıza, sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.

MİTİNG: Rüyanızda bir miting gördüyseniz veya bir mitinge katılıyorsanız: Bu aralar evinizin kalabalık olacağına, bu yüzden masrafa gireceğinize, bir müddet maddi sıkıntı çekeceğinize işarettir.

MISIR: Rüyanızda mısır gördüyseniz: Aile fertlerinizden birinin rahatsızlık geçireceğine, elinizden bir miktar para çıkacağına, bu yüzden bir müddet maddi sıkıntı çekeceğinize işarettir.

MUM: Rüyanızda mum gördüyseniz veya mum yakıyorsanız: Rüyayı gören bekar ise: Başından mutlu bir evlilik olayı geçeceğine, sıkıntılardan kurtulacağına, mal mülk sahibi olacağınıza, gurbette olan bir yakınınıza kavuşacağınıza, yüksek mevkilere çıkacağınıza işarettir.

MUKAVELE: Rüyanızda bir mukavele olayına şahit oluyorsanız veya herhangi bir konuda biriyle mukavele yapıyorsanız: Giriştiğiniz yeni sizi çekemeyenlerin azizliğinize uğrayacağınıza, dikkatli davrandığınız takdirde bütün bunları boşa çıkaracağınıza işarettir.

MUSLUK: Rüyanızda musluk gördüyseniz: Gördüğünüz musluktan su geliyorsa: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, aile fertlerinden birinin sıhhati bozuksa düzeleceğine işarettir. Musluktan su gelmiyorsa: İş hayatınızda maddi sıkıntılara gireceğinize, kısa bir süre için bile olsa sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

MUTFAK: Rüyanızda mutfak gördüyseniz: Bekarlar için: Yakında bir evlilik olayıyla karşılaşacağınıza, evliler için mutlu bir hayat süreceklerine işarettir.

MÜCADELE: Rüyanızda herhangi bir şeyle mücadele ediyorsanız: Eğer galip geliyorsanız: Başarılı bir insan olacağınıza, mağlup oluyorsanız: Başarı şansınızın azalacağına işarettir.

MÜDÜR: Rüyanızda kendinizi müdür olarak gördünüz ise: Hareketlerinizde dikkatli olmanız gerektiğine, etrafınıza karşı daha anlayışlı davranmanız gerektiğine işarettir.

MÜCEVHER: Rüyanızda mücevher gördüyseniz veya takıyorsanız: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza işarettir.

MÜHÜR: Rüyanızda mühür gördüyseniz: Dostlarınız sayesinde güvenli bir hayat süreceğinize, onların yardımlarını göreceğinize, başınıza gelen bir olayı onların sayesinde atlatacağınıza işarettir.

MÜNAKAŞA: Rüyanızda herhangi bir kimseyle münakaşa ediyorsanız: Mahkemeyle ilgili bir işinizin lehinize sonuçlanacağına, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, huzura kavuşacağınıza işarettir.

MÜJDE: Rüyanızda birisi tarafında müjdeli bir haber almanız: İsteklerinize kavuşma imkanına sahip olacağınıza, iş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir.

MÜKAFAT: Rüyanızda herhangi bir kimseden mükafat alıyorsanız: Çalışkanlığınız ve sabrınızın sayesinde iş hayatınızda başarı kazanacağınıza, çevrenizde itibar kazanacağınıza işarettir.

MÜZİK: Rüyanızda müzik dinliyor veya müzik sesi işitiyorsanız: Üstün çalışmalarınızın sonunda mutlu ve sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × one =