Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler

KABADAYI: Rüyanızda kabadayı görmeniz veya kendinizi kabadayı olarak görmeniz: Bir türlü yaşadığınız hayal aleminden kurtulmayacağınıza, bu yüzden yalnızlık içinde kalacağınıza, maddi yokluk çekeceğinize işarettir.

KABİR GÖRMEK: Rüyanızda kabir gördünüz ise: İçinizi yakan bir dertten kurtulacağınıza, uzun ömürlü olacağınıza, kısmetinizin açılacağına işarettir.

KAÇMAK: Rüyanızda kendini kaçarken görmeniz: Etrafınızda size düşman kimselerin bulunduğuna, bu yüzden attığınız her adıma dikkat etmeniz gerektiğine işarettir.

KADIN: Rüyanızda herhangi, bir kadınla karşılaşıyorsanız: Çalışmanızın karşılığını mal mülk sahibi olarak alacağınıza, maddi şeylere düşkünlüğünüzün artacağına, bu yüzden etrafınızca hoş karşılanmayacağınıza, dost ve yakınlarınızla aranıza soğukluk gireceğine, bu huyunuzdan vazgeçtiğiniz takdirde, tekrar eski saygınlığınızı kazanabileceğinize işarettir.

KADİFE: Rüyanızda kadife gördüyseniz veya kadife bir elbise giyiniyorsanız: Giriştiğiniz işte sabır gösterdiğiniz takdirde başarı kazanacağınıza, maddi sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağınıza işarettir.

KAFES: Rüyanızda kafes gördüyseniz: Güvendiğiniz birinden ihanete uğrayacağınıza, bununda sizi fazlasıyla üzeceğine işarettir.

KAHVE: Rüyanızda kahve içiyorsanız: Çok yakın bir zamanda çalışmanızın karşılığını göreceğinize, kazancınızın artacağına, şansınızın açılacağına, mutlu ve sıhhatli bir hayat süreceğinize işarettir.

KALEM: Rüyanızda kalem gördüyseniz veya kalemle bir şeyler yazıyorsanız: Giriştiğiniz bir işte başarı kazanacağınıza, üstlendiğiniz bir vazifenin üstesinden geleceğinize işarettir. Eğer bekar iseniz evlilik hazırlıklarına başlayacağınıza işarettir.

KALABALIK: Rüyanızda kendinizi kalabalık bir yerde gördüyseniz: Yeni dostlar edineceğinize, bu edineceğiniz dostlar sayesinde vazifenizde ilerleme kaydedeceğinize, itibarınızın artacağına, saygı duyulan bir insan olacağınıza işarettir.

KALE: Rüyanızda kale gördünüz ise: Bekarlar için mutlu evliliğe ve yuva kurmaya işarettir. Evliler için: Bir çocuk sahibi olacaklarına, isteklerinizin yerine geleceğine, mülk sahibi olacağınıza işarettir.

KALKAN: Rüyanızda kalkan görmeniz: Çok yakın zamanda sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza, mal mülk sahibi olup zengin bir hayat süreceğinize işarettir.

KALBUR: Rüyada kalbur görmek: Dost ve yakınlarınız arasında sizin iyiliğinizi istemeyenlerin bulunduğuna, bu kişilerle aranızın açılacağına, bundan sonra ilişki kuracağınız kimseleri seçmede özen göstermeniz gerektiğine işarettir.

KAMBUR: Rüyanızda kambur birini gördüyseniz: Düşüncesiz davranışlarınızdan dolayı başınızın derde gireceğine, aklınızı başınıza toplamanız gerektiğine, sizin iyiliğinizi isteyen kişilerin öğütlerini dinlemeniz gerektiğine işarettir.KAMYON: Rüyanızda kamyon görmeniz veya kamyon kullanmanız: Bu ara kendinize dikkat etmeniz gerektiğine, etmediğiniz takdirde ufak bir rahatsızlık geçireceğinize, bundan dolayı üzülüp randevularınıza gidemeyeceğinize işarettir.

KAMP: Rüyada kamp görmeniz veya bir kampta bulunmanız: Vazifenize gerektiği kadar önem vermemenizden dolayı, etrafınızca pasif ve işe yaramaz biri olarak tanınacağınıza, itibarınızı yitirebileceğinize işarettir.

KAN: Rüyanızda kan gördüyseniz veya bir yerinizden kan aktığını görmeniz: Maddi sıkıntı çekeceğinize, başkalarının hakkına sahip çıkmaya devam ettiğiniz takdirde, sıkıntılarınızın artacağına, itibarınızın azalacağına işarettir.

KANARYA: Rüyanızda kanarya gördünüz ise: Tahmin ettiğinizi bir zamanda, bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan sevinçli ve mutlu olarak döneceğinize, ağırbaşlılığınız size saygınlık kazandıracağına işarettir.

KANDIRMAK: Rüyanızda birini kandırmanız: Başınızdan unutamayacağınız bir gönül macerası geçeceğine işarettir.

KAPI: Rüyanızda kapı görmeniz: Dost ve yakınlarınızdan kaçmanız, toplantılara katılmamanızın şansınızın açılmamasında büyük rol oynadığından, içine kapanık durumdan kurtulmanız gerektiğine işarettir.

KAPLAN: Rüyanızda kaplan görmeniz: Dostlarınızdan birinin ihanetine uğrayacağınıza, bundan gördüğünüz zararın sizi üzeceğine işarettir.

KAPLUMBAĞA: Rüyanızda kaplumbağa gördüyseniz: Umutla beklediğiniz haberin en kısa zamanda elinize geçeceğine, neşenizin yerine geleceğine, üzüntüden kurtulacağına işarettir.

KAR: Rüyanızda kar gördüyseniz veya karlı havada dolaşıyorsanız: Sıkıntılardan kurtulacağınıza, bozuk olan sıhhatinizin düzeleceğine, aile içinde huzura kavuşacağınıza işarettir.

KARGA: Rüyanızda karga gördüyseniz: Bir kaç kişinin aleyhinizde konuşması, dostlarınızla aranızın açılmasına, yakınlarınızla bir müddet dargın kalacağınıza, uzak bir yerden alacağınız bir haberin sizi üzeceğine işarettir.

KARAKOL: Rüyanızda karakol görmeniz veya karakolda bulunmanız: Sizin veya bir yakınınızın düşüncesizce hareketlerinden dolayı kötü durumlara düşeceğine, bundan dolayı zarar göreceğinize işarettir.

KARANFİL: Rüyanızda karanfil gördüyseniz: Bir gönül macerasına kapılacağınıza, dost ve yakınlarınıza yaptığınız iyiliklerinizden dolayı saygı duyulacağınıza, evlenip mutlu bir hayat süreceğinize, önünüze çıkacak olan fırsatlardan fayda göreceğinize işarettir.

KARANLIK: Rüyanızda kendinizi karanlıkta görmeniz: Bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, feraha kavuşacağınıza, rahatsız iseniz; rahatsızlığınızın sona ereceğine işarettir.

KARINCA: Rüyanızda karınca gördüyseniz: Giriştiğiniz işte başarı kazanacağınıza, kazancınızı artırdıkça etrafınıza karşı kırıcı davranacağınıza, bu yüzden yalnız kalma durumuna düşeceğinize işarettir. Bir sürü karıncanın bir araya toplandığını görmeniz: Sizi üzecek bir ölüm haberi alacağınıza işarettir.

KASA: Rüyanızda kasa gördünüz ise: İşinize gereken önemi vermediğiniz takdirde zararınızın büyük olacağına, maddi sıkıntılara düşeceğinize, kötü günlerin sizi beklediğine işarettir.

KASAP: Rüyanızda kasap gördünüz ise: Sizin veya bir yakınınızın önemli bir rahatsızlık geçireceğine, bunun da sizi üzeceğine işarettir.

KAŞIK: Rüyanızda kaşık gördüyseniz: İşinize ehemmiyet verdiğiniz takdirde başarı şansınızın yüksek olacağına, bu başarınızdan dolayı saygı duyulan bir kimse olacağınıza işarettir.

KATIR: Rüyanızda katır gördüyseniz: Düşünmeden hareket etmenizden dolayı zarara uğrayacağınıza, gereksiz yere konuşmalarınızdan dolayı, dost ve yakınlarınız arasında itibarınızı yitireceğinize işarettir.

KATİL: Rüyada katil görmek: Bir haber beklediğinize, bu haberi en kısa zamanda alacağınıza, son derece sevinç duyacağınıza, hiç tanımadığınız birine yaptığınız yardımın karşılığını göreceğinize işarettir.

KATLİAM: Rüyanızda bir katliama şahit oluyorsanız: Yaptığınız iyiliğin karşılığını görmeyeceğinize, itimat ettiğiniz kimselerin, sizi aldattıklarına, bu duruma fazlasıyla üzüleceğinize işarettir.

KAVGA: Rüyanızda biriyle kavga ediyorsanız veya bir kavgaya şahit oluyorsanız: Aslı olmayan bir habere üzüleceğinize, çok kısa bir zaman sonra gerçeği öğrenip sevineceğinize işarettir.

KAYA: Rüyanızda kaya gördüyseniz: Üzerinize almış olduğunuz işin, üstesinden gelemeyeceğinize, bunun da sizi zor durumlara sokacağına, üzüleceğinize, fakat sabrettiğiniz takdirde başaracağınıza işarettir.

KAYIK: Rüyada kayık görmeniz veya kayıkla dolaşmanız: Bu günlerde kısa bir yolculuk yapacağınıza, işinizi aksatıp bir gönül macerasına gireceğinize, bunun da zararını göreceğinize işarettir.

KAYBETMEK: Rüyanızda bir eşyanızı veya bir şeyinizi kaybetmeniz: Ummadığınız birinden çok sevineceğiniz bir hediye alacağınıza, sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir.

KAZ: Rüyanızda kaz gördüyseniz: İşbirliği yaptığınız kimselerin pasif davranışları yüzünden zarara uğrayacağınıza, onları ikaz etmediğiniz takdirde zarara uğramaya devam edeceğinize işarettir.

KAZMAK: Rüyanızda bir kazı işiyle uğraşıyorsanız: İş hayatınızın çıkmaza gireceğine, maddi sıkıntı çekeceğinize işarettir.

KAZA: Rüyanızda kaza gördüyseniz veya bir kaza geçiriyorsanız: İşinize gerektiği kadar önem vermemenizden dolayı maddi zarara uğrayacağınıza, bu yüzden dostlarınızla aranızın açılacağınıza,yalnızlık çekeceğinize işarettir.KAZAN: Rüyanızda kazan gördüyseniz: Bir yakınınızın ani bir hastalık geçireceğine, olur olmanız laflarınızdan dolayı başınızın belaya gireceğine, adınızın bir dedikoduya karışacağına, bu yüzden hakarete maruz kalacağınıza işarettir.

KEÇİ:Rüyanızda keçi gördüyseniz: İnatçılığınız yüzünden bazı güçlükler çekeceğinize, isteklerinizin kısmen de olsa yerine geleceğine işarettir.

KEDİ: Rüyanızda kedi gördüyseniz: Sevdiklerinizle aranızın açılacağına, dostlarınız tarafından ihanete uğrayacağınıza, bir müddet yalnızlık çekeceğinize işarettir.

KEKLİK: Rüyanızda keklik gördüyseniz: Bir gönül macerasına atılacağınıza, bundan zarar göreceğinize, bir yakınınızın ihanetine uğrayacağınıza, sevdiklerinizden bir müddet ayrı kalacağınıza işarettir.

KELEBEK: Rüyanızda kelebek görmeniz: Dostlarınız tarafında ihanete uğrayacağınıza, bir gönül macerasına atılacağınıza, bu yüzden manevi zarara uğrayacağınıza işarettir.

KELEPÇE: Rüyanızda ellerinize kelepçe takıldığını görmeniz: Bir müddet sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza, bundan dolayı yalnızlık çekeceğinize, bir meseleden dolayı sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir.

KEMAN: Rüyanızda keman gördüyseniz veya keman çalıyorsanız: Bir gönül meselesinden dolayı acı çekeceğinize, sevdiklerinizle aranızın açılacağına, kalbinizin kırılacağına, bir müddet suskun bir döneme gireceğinize işarettir.

KIL: Rüyanızda kıl gördüyseniz: Kulağınıza gelen dedikoduların sizi fazlasıyla üzeceğine, sıkıntılı günler geçireceğine, dostlarınızla aranıza soğukluk gireceğine işarettir.

KILIÇ: Rüyanızda kılıç gördüyseniz veya kılıç takıyorsanız: Ağırbaşlılığınızın sayesinde, etrafınızca saygı göreceğinize, vazifenizde başarı sağlayıp mevki sahibi olacağınıza, yeni dostlar edinip onlardan fayda göreceğinize işarettir.

KINA: Rüyanızda kına gördüyseniz veya elinize kına yakıyorsanız: İş hayatınızda başarılı bir döneme gireceğinize, mal mülk sahibi olacağınıza, sizin veya bir yakınınızın evlilik işleriyle uğraşacağına, aile içinde hasta olan birinin sıhhatine kavuşacağına işarettir.

KIŞ: Rüyanızda kendinizi kış mevsiminde görüyorsanız: Sıkıntılı ve huzursuz günler geçireceğinize, sizi fazlasıyla heyecanlandıracak bir olaya tanık olacağınıza işarettir.

KIRMIZI: Rüyanızda kırmızı herhangi bir eşya gördüyseniz: Sizin veya bir yakınınızın sıhhatinin bozulacağınıza, ağır bir hastalık geçireceğinize işarettir.

KISKANMAK: Rüyanızda kıskançlık hissine kapılıyorsanız: Ruhsal bir rahatsızlık geçireceğinize, bu yüzden sevdiklerinize ve yakınlarınıza karşı kırıcı davranışlarda bulunacağınıza, bu yüzden davranışlarınıza işarettir.

KISRAK: Rüyanızda kısrak gördüyseniz: Sizin veya bir yakınınızın bir çocuk sahibi olacağınıza, işlerinizin düzeleceğine, mutlu ve sıhhat dolu günler geçireceğine, iş hayatınızda başarı kazanacağına işarettir.

KITLIK: Rüyanızda bir kıtlık olayına tanık oluyorsanız: Bu aralar maddi sıkıntılara gireceğinize, dostlarınızla aranızın açılacağına işarettir.

KIYAFET: Rüyanızda yeni bir kıyafete bürünmüş olarak kendinizi gördüyseniz: Bir yakınınızın size hediye geleceğine, iş hayatınızda yeni imkanlarla karşılaşacağınıza işarettir.

KİBRİT: Rüyanızda kibrit gördüyseniz: Hoşlanmayacağınız bir haber alacağınıza, bir dostunuzun iyiliğiyle sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, sizi seven insanların öğütlerine kulak vermeniz gerektiğine, mutlu ve sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir.

KÜLOT: Rüyanızda külot gürdünüz ise: Mantıksızca davranışlarınızdan dolayı, dost ve yakınlarınızı kötü durumlara düşüreceğinize, bu yüzden itibarınızı yitireceğinize işarettir.

KİLİT: Rüyanızda kilit görmeniz veya kilitli bir kapıyı açmanız: Dertlerinizi dostlarınıza açmanızdan dolayı ruhsal bunalım geçirebileceğinize, dertlerinize çare bulabilecek kişilere açılmadığınız için bu sıkıntınızın süreceğine işarettir.

KİLİSE: Rüyanızda kilise gördünüz ise: Maddi manevi sıkıntılara gireceğinize, bir yakınınızın girişiminin sizi azda olsa rahatlatacağına işarettir.KİN: Rüyanızda bir kişiye kin besliyorsanız: Bir yakınınızın sayesinde sıkıntılardan kurtulacağınıza, bu yakınınızdan gördüğünüz yardımın sizi fazlasıyla memnun edeceğine, o kimseye minnet duygularıyla bağlanacağınıza işarettir. Rüyanızda başka biri size kin besliyorsa: Sizi fazlasıyla üzecek bir olayla karşılaşacağınıza işarettir.

KİR: Rüyanızda kendinizi kirli veya pislenmiş olarak görmeniz: Bu günlerde üzüleceğiniz bir olayla karşılaşacağınıza, bir yakınınızın hastalık haberinin sizi üzeceğine, maddi bakımdan temkinli hareket etmeniz gerektiğine işarettir.

KİREMİT: Rüyanızda kiremit gördüyseniz: Başkalarının sözlerine uyup aile çevrenizle münakaşa etmemeniz gerektiğine, çevrenizi değiştireceğinize işarettir.

KİTAP: Rüyanızda kitap görüyor veya okuyorsanız: İş hayatınızda başarı kazanacağınıza, maddi sıkıntılarınızın sona ereceğine, üzerinize aldığınız vazifelerin üstesinden geleceğinize, bu yüzden mevki sahibi olacağınıza işarettir.

KOKU DUYMAK: Rüyanızda güzel kokular duymak: Girdiğiniz bir toplantıda yeni dostlar edineceğinize, bu dostların sevgi ve saygısını kazanacağınıza, mutlu günler geçireceğinize işarettir.

KORMAK: Rüyanızda korktunuz ise: Üzerinize aldığınız vazifenin üstesinden geleceğinize, iş hayatınızda yüksek mevkilere çıkacağınıza işarettir.

KOŞMAK: Rüyanızda kendinizi koşarken görmeniz: İs ve his hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, üzerinize aldığınız vazifelerin üstesinden geleceğinize, şan şöhret sahibi olacağınıza, dostlarınız ve yakınlarınız arasında itibarınızın artacağına işarettir.

KOYUN: Rüyanızda koyun görmeniz: Maddi sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, iş hayatınızda başarı kazanıp, refah bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

KÖLE: Rüyanızda bir köle gördüyseniz: Sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, refah bir hayat süreceğinize işarettir.

KÖR: Rüyanızda kör bir insan gördüyseniz: Davranışlarınıza bir son vermediğiniz takdirde, zarara uğrayacağınıza, iş hayatınızda başarı şansınızın azalacağına, maddi sıkıntılara gireceğinize işarettir.

KÖPEK: Rüyanızda köpek gördüyseniz: İçinde bulunduğunuz kötü durumdan bir yakınınız sayesinde kurtulacağınıza, şayet köpek havlıyorsa: Alacağınız bir haberin sizi üzeceğine işarettir.

KÖPRÜ: Rüyanızda bir köprü gördüyseniz: Üzerinize almış olduğunuz vazifenin üstesinden dostlarınızın yardımıyla geleceğinize, tecrübeli kimselerin yardımına ihtiyaç duyacağınıza işarettir.

KÖMÜR: Rüyanızda kömür gördünüz ise: Elinize geçecek bir miktar paranın sizi bir müddet maddi sıkıntıdan kurtaracağına, belli bir müddet refah bir hayat süreceğinize işarettir.KÖŞK: Rüyanızda güzel bir köşk gördünüz ise: İş hayatınızdan bir an için uzak durmanız gerektiğine, bu aralar dinlenmeniz gerektiğine işarettir.

KÖY: Rüyanızda kendinizi köyde görmeniz: Maddi sıkıntılarınızın sona ereceğine, kısa bir yolculuğun size neşe ve mutluluk getireceğine, sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

KULE: Rüyanızda kule görmeniz: Girdiğiniz bir toplantıdan sıkılacağınıza, bu toplantıdaki insanların yapmacık hareketlerinin sizi üzeceğine işarettir.

KULAK: Rüyanızda kulak gördünüz ise: İşiteceğiniz bir haberin sizi üzeceğine, aile yakınlarınız arasında birinin rahatsızlık haberini alacağınıza, hakkınızda dedikodular işiteceğinize, bunun sizi bazı kimselerle küs duruma düşüreceğine işarettir.

KUM: Rüyanızda kum gördüyseniz veya kumluk alanda dolaşıyorsanız: sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, bir ihtimalle uzak bir seyahate çıkacağınıza, bundan memnun olacağınıza işarettir.

KUMBARA: Rüyanızda kumbara gördünüz ise: Savrukluğunuz yüzünden bir müddet maddi sıkıntı çekeceğinize, tutumlu davrandığınız takdirde bu sıkıntıyı atlatabileceğinize işarettir.

KUMSAL: Rüyanızda kumsalda dolaşıyorsanız: Maddi sıkıntı çekeceğinize, bu sıkıntıdan kurtulmak için çok çalışmanız gerektiğine, dost ve yakınlarınızın yardımlarını kabul etmeniz gerektiğine işarettir.

KUMRU: Rüyanızda kumru gördüyseniz: Eğer bekar iseniz: başınızdan mutlu bir evlilik geçeceğine, evliyseniz; mutlu ve sıhhat dolu bir yaşamın sizi beklediğine işarettir.

KUNDURA: Rüyanızda kundura gördüyseniz: İki şekilde yorumlanır: 1- Maddi sıkıntıya düşeceğinize, canınızın fazlasıyla sıkılacağına, alacağınız bir habere üzüleceğinize işarettir.
2- Ayakkabı ayağınıza bol geliyorsa: İçinde bulunduğunuz zor durumdan kurtulacağınıza, işlerinizde başarı kazanacağınıza, alacağınız bir haberin sizi mutlu edeceğine işarettir.

KURBAĞA: Rüyanızda kurbağa gördüyseniz: Katıldığınız bir toplantıda, size bir vazife verileceğine, bu vazifenin üstesinden geldiğiniz takdirde mevkiinizin yükseleceğine işarettir.

KURŞUN ATMAK: Rüyanızda kurşun attığınızı görmeniz: İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, mevki sahibi olacağınıza, alacağınız bir habere fazlasıyla üzüleceğinize işarettir. Başka bir yorum: İş ve his hayatınızda mutlu bir döneme gireceğinize, alacağınız bir habere çok sevineceğinize, merakla beklediğiniz bir haberin elinize geçmesinden sonra yaşamınızın değişeceğine, mutlu ve sıhhat dolu günler yaşayacağınıza işarettir.

KUYU: Rüyanızda kuyu gördüyseniz: Uzun zamandan beri beklemekte olduğunuz haberle birlikte hayatınızın değişeceğine, mutlu ve refah dolu günlere kavuşacağınıza işarettir.

KÜPE: Rüyanızda küpe gördüyseniz veya küpe takıyorsanız: Hiç beklemediğiniz bir anda mal mülk sahibi olacağınıza, sizin veya bir yakınınızın başından bir evlilik olayının geçeceğine, bundan mutluluk duyacağınıza işarettir.

KÜRK: Rüyanızda kürk görmeniz veya kürk giymeniz: İş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza, mevki sahibi olacağınıza, bir yakınınızdan kıymetli bir hediye alacağınıza veya elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 + 17 =