Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler

İBADET ETMEK: Rüyanızda kendinizi ibadet ederken görmeniz: Dürüst, namuslu, başkalarının haklarına riayet eden bir insan olacağınıza, bununda karşılığını göreceğinize işarettir.

İÇKİ İÇMEK: Rüyada kendinizi içki içer görmeniz: Büyük bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

İÇMEK: Rüyanızda herhangi bir şey içmeniz: İçtiğiniz şeyin rengi sarı ise: Rahatsızlık geçireceğinize işarettir. İlaç içiyorsanız: Rahatsızlıktan kurtulacağınıza, aile veya yakınlarınız arasındaki dargınlıkların sizin sayenizde sona ereceğine, bu aralar sıhhatinize önem göstermeniz gerektiğine işarettir.

İDAM: Rüyanızda idam görmek: Dost ve yakınlarınız arasında itibarınızın artacağına, iş hayatınızda başarı kazanacağınıza, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat geçireceğinize işarettir.

İDMAN: Rüyanızda idman yapan birini seyretmek veya idman yapmak: Aile içersindeki birinin sıhhatinin düzeleceğine, iş hayatınızda yoğun bir çalışmaya gireceğinize, bunun da faydasını göreceğinize işarettir.

İFLAS: Rüyanızda sizin veya birinin iflas ettiğini görmeniz: İşinize gerektiği kadar önem vermediğiniz takdirde bir iflas olayıyla karşılaşabileceğinize, aynı durumun bir yakınınızın başına gelebileceğine işarettir.

İFTİRA: Rüyanızda kendinizi iftiraya uğramış görürseniz: Girişeceğiniz bir toplantıda, mantığınızla hareket ettiğiniz takdirde kazanç elde edeceğinize işarettir.

İĞNE: Rüyanızda iğne gördüyseniz: Adınızın bir aşk meselesine karışacağına, bundan zarar görüp üzüleceğinize işarettir. Eğer iğneye iplik geçiriyorsanız: Mutlu bir evlilik yapacağınıza işarettir.

İHALE: Rüyanızda bir ihaleye katılmanız veya bir ihaleye şahit olmanız: İş hayatınızda başarı şansınızın artacağına, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

İHTİYAR: Rüyanızda ihtiyar birini gördüyseniz: Yeni dostlar edinip muhitinizi genişleteceğinize, iş hayatında başarı şansınızın artacağına işarettir.

İKRAMİYE: Rüyanızda kendinize veya bir yakınınıza ikramiye çıktığını görmeniz: Çok sevdiğiniz birinden bir hediye alacağınıza, bundan sevinç duyacağınıza, işlerinizin bir müddet çıkmaza gireceğine, maddi sıkıntı çekeceğinize işarettir.

İLAÇ: Rüyanızda ilaç görmeniz: Sizin veya bir yakınınızın rahatsızlığınızın sona ereceğine, içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

İLANI AŞK:Rüyanızda birine ilanı aşk ediyorsanız veya birinden ilanı aşk işitmeniz: İşlerinize gereği kadar önem vermemenizden dolayı kötü durumlara düşeceğinize, maddi sıkıntı çekeceğinize, aklınızı başınıza almadığınız takdirde durumunuzun güçleşeceğine işarettir.

İKAMETGAH: Rüyanızda ikametgah görmeniz: Yeni atılacağınız iş hayatında başarı kazanacağınıza, devlet dairesinde olan bir işinizin lehinize sonuçlanacağına, bekar iseniz: Evlilik hazırlıklarına başlayabileceğinize işarettir.

İMTİHAN: Rüyanızda kendinizi imtihanda görmeniz: Üzerinize aldığınız görevi başarmanız için çok çalışmanız gerektiğine, ancak o zaman başarı kazanacağınıza işarettir.

İNCİ: Rüyanızda inci gördüyseniz: Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla üzeceğine, kaybolmuş bir eşyanızı bulacağınıza, evliyseniz, mutlu bir hayat süreceğinize, yakın bir zamanda çocuk sahibi olacağınıza işarettir.

İNCİR: Rüyanızda incir görmeniz veya yemeniz: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan yakınınız sayesinde kurtulacağınıza, bekar iseniz: Evleneceğinize ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

İNFİLAK: Rüyanızda infilak eden bir yer gördüyseniz: Çıkmak zorunda kalacağınız bir yolculuktan sıkılacağınıza, alacağınız bir haberin sizi heyecan içinde bırakacağına işarettir.

İNEK: Rüyanızda inek görmeniz: Çok yakın bir zamanda sevineceğiniz bir haber alacağınıza, giriştiğiniz bir işte başarı şansınızın fazla olacağına, dostlarınız arasında itibarınızın artacağına işarettir.

İNŞAAT: Rüyanızda inşaat gördüyseniz: Açgözlü davranışınız yüzünden dost ve akrabalarınız sizden uzaklaşacağına, bu yüzden yalnız kalacağınıza işarettir.

İNTİHAR: Rüyanızda bir intihar olayına şahit olmanız: Sizi fazlasıyla üzecek bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir kimseden veya yerden elinize bir miktar para geçeceğine işarettir.

İNTİKAM: Rüyanızda kin duyduğunuz birinden intikam alıyorsanız: Hiç ummadığınız, fakat çok sevdiğiniz bir kimsenin hastalandığı haberini alacağınıza işarettir.

İP: Rüyanızda ip gördüyseniz: Uzun ve yorucu bir yolculuğa çıkacağınıza, aile özlemi çekeceğinize işarettir.

İPEK:Rüyanızda ipek gördüyseniz: İnatla sürdürdüğünüz çalışmanın semeresini alacağınıza, ilerisi için düşündüğünüz planlarınızı uygulama fırsatı bulacağınıza işarettir.

İPTAL: Rüyanızda bir şeyin iptal edildiğini görmeniz: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan ancak kendi gayretinizle çıkabileceğinize işarettir.

İŞ: Rüyanızda kendiniz bir işte görmeniz: Çok çalışmanızın başarı kazanmanıza yetmediğine, daha çok gayret sarf etmeniz gerektiğine, bu şekilde başarıyı yakalayabileceğinize işarettir.

İŞÇİ: Rüyanızda kendinizi işçi olarak gördüyseniz: Çok yakın bir zamanda alacağınız bir haberin hayatınızı değiştireceğine, mutlu ve sıhhat dolu bir yaşam geçireceğinize işarettir.

İŞKENCE: Rüyanızda işkence görmeniz: Alacağınız bir haberin sizi üzeceğine, sıkıntılı günler geçireceğinize, bir tanıdığınız sayesinde bu sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.


İSKAMBİL: Rüyanızda iskambil gördüyseniz: İşbirliği yapacağınız kimseleri iyi seçmeniz gerektiğine, dost seçmenizde daha dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

İSKELET: Rüyanızda iskelet görmeniz: Bir yakınınızın hastalık haberini alacağınıza, düşüncesizce hareketlerinizden dolayı başınızın derde gireceğine işarettir.

İSKELE: Rüyanızda iskele gördüyseniz: Yeni işinizde başarılı olacağınıza, bir müddet sevdiklerinizden ayrı kalacağınıza işarettir.

İSKEMLE: Rüyanızda iskemle gördüyseniz: Bekar iseniz evleneceğinize, evliyseniz mutlu bir hayat süreceğinize, mutlu olacağınız bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

İSTİFA: Rüyanızda herhangi bir işten istifa ettiğinizi görmeniz: İş hayatınızda başarısızlığın sona ereceğine, başarı şansınızın artacağına, saygı ve itibarınızın artacağına işarettir.

İSTASYON: Rüyanızda kendinizi istasyonda gördünüz ise: Yakın bir zamanda bir seyahate çıkacağınıza, iş hayatınızda bocalama devresine gireceğinize, yapmak istediğiniz işlerde zamana ihtiyaç duyacağınıza işarettir.

İYİLİK YAPMAK: Rüyanızda birine iyilik yaparsanız: İyilik yaptığınız kimselerden karşılık göremeyeceğinize işarettir.

İYİLİK GÖRMEK: Rüyanızda birinden iyilik görüyorsanız: Size iyilikte bulunmuş kimseleri kırdığınıza, davranışlarınıza dikkat etmediğiniz takdirde yalnız kalacağınıza işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

19 − 3 =