Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler

HABER: Rüyanızda birinden haber alıyorsanız: Katıldığınız bir toplantıda yeni dostlar edineceğinize, davranış ve hareketlerinizden dolayı, dostlarınıza karşı itibarınızın azalacağına işarettir.

HACİZ: Rüyanızda bir haciz olayına tanık olmak: İş hayatınızda bir bocalama devresine gireceğinize, bu işten kurtulmak için mantıksızca önerileri kabul ettiğiniz takdirde zararınızın iki kat daha artabileceğine işarettir.

HADİSE: Rüyanızda bir hadiseye tanık oluyorsanız: Sizi ilgilendirmeyen bir işe burnunuzu sokmanızdan dolayı sıkıntıya gireceğinize işarettir.

HAKİM: Rüyanızda hakim gördüyseniz: İş ve his hayatınızda başarı kazanıp, itibarınızın artacağına, sizden yardım isteyen herkese yardım elinizi uzatacağınıza, bunun da faydasını göreceğinize işarettir.

HAKARET ETMEK: Rüyanızda birine hakaret ediyorsanız: Adınızın bir dedikoduya karışacağına, bundan da zarar göreceğinize işarettir.

HAKARETE UĞRAMAK: Rüyanızda birinin hareketlerine maruz kalıyorsanız: İstemeyerek yaptığınız bir hareketten dolayı utanç duyacağınıza, bunun da sizi üzeceğine işarettir.

HAKEM: Rüyanızda hakem gördüyseniz: Dürüst ve güvenilir bir kimse olduğunuza, bundan dolayı etrafınızda takdirle karşılanacağınıza işarettir.

HALI: Rüyanızda halı gördüyseniz: İşlerinizde başarı kazanıp mal mülk sahibi olacağınıza, değerli hediyeler alacağınıza işarettir.

HAMAL: Rüyanızda hamal görmeniz veya hamallık yaptığınız görmeniz: Düşünmeden hareket etmenizden dolayı, altından kalkamayacağınız bir vazifeyi üstleneceğinize, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir.

HAMAM: Rüyanızda hamam görüyorsanız veya hamamda yıkanıyorsanız: Üzerinize atılan bir iftiradan dolayı üzüleceğinize, ama meselenin aslı öğrenildiğinde bu üzüntünüzden kurtulacağınıza işarettir.

HAMİLE: Rüyanızda hamile birini görmeniz veya kendinizi hamile görmeniz: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, mal ve para sahibi olacağınıza işarettir.

HAMUR: Rüyanızda hamur görmeniz: Dürüstlüğünüzün çok yakında semeresini göreceğinize işarettir.

HANÇER: Rüyanızda hançer gördüyseniz: Aldığınız olumlu kararlar sayesinde, dost ve yakınlarınızın takdirini kazanacağınıza, mevki sahibi olacağınıza işarettir.

HAP: Rüyanızda hap görmeniz veya içmeniz: Kendinizi kaptırdığınız işinizden biraz olsun başınızı kaldırmadığınız takdirde ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

HAPİS: Rüyanızda hapishane gördüyseniz veya kendinizi hapishanede gördüyseniz: İstemeyerek yaptığınız yanlışlıktan dolayı zarara uğrayacağınıza işarettir.

HARP: Rüyanızda bir harbe katılıyorsanız: Başarı şansınızın az olduğunu bile bile girdiğiniz işte zarara uğrayacağınıza, işin içinden çıkamayıp bir süre yoğun çalışmaya gireceğinize işarettir.

HARABE: Rüyanızda harabe gördüyseniz: Çıkacağınız bir yolculuktan memnun olmayacağınıza, sevdiklerinizden ayrılmanızın sizi fazlasıyla üzeceğine işarettir.

HARİTA: Rüyanızda harita gördüyseniz: İş dolayısıyla uzunca bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan memnun fakat yorgun olarak döneceğinize işarettir.

HARMAN: Rüyanızda harman gördüyseniz: İşlerinizde başarı sağlayıp refaha kavuşacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

HASAT: Rüyanızda hasat görmeniz: Bolluk ve refah bir hayat süreceğinize, alacağınız bir haberin sizi mal mülk sahibi yapacağına işarettir.

HASIR: Rüyanızda hasır gördüyseniz: Birkaç kişinin sizin için söylediklerini duyunca karamsarlığa düşeceğinize, bundan da rahatsız olacağınıza işarettir.

HASTA: Rüyanızda hasta birini gördüyseniz: Rahatsız olan bir yakınınızın sıhhatine kavuşmasının sizi sevindireceğine işarettir.

HASTABAKICI: Rüyanızda hastabakıcı gördüyseniz: Bir yakınınız sayesinde, dargın olduğunuz dostlarınızla barışacağınıza, bundan mutluluk duyacağınıza işarettir.

HASTANE: Rüyanızda hastane görmeniz: Düşüncesizce hareketlerinizden dolayı, hem sizin hem de yakınlarınızın zarara uğrayacağına, bu sıkıntıyı, bir tanıdığınız sayesinde atlatacağınıza işarettir.

HAVA: Rüyanızda açık havada dolaşıyorsanız: Giriştiğiniz bir işin lehinize sonuçlanacağına, dost seçmede özen göstermediğiniz takdirde çok büyük zararlara girip bundan üzüntü duyacağınıza, iş hayatınızda karşılaştığınız güçlüklerin üstesinden geleceğinize işarettir.

HAVADİS: Rüyanızda bir havadis alıyorsanız: Bir tanıdığınız sayesinde işinizi halledeceğinize, kötü bir havadis alıyorsanız: Ufakta olsa zarara uğrayacağınıza işarettir.

HAVLU: Rüyanızda havlu görmeniz: Bit tanıdığınıza istemeyerek yaptığınız haksızlıktan dolayı vicdan azabı çekeceğinize işarettir.

HAVUZ: Rüyanızda havuz gördüyseniz veya havuzda yüzüyorsanız veya yıkanıyorsanız: Elinize büyük miktar para geçeceğine, bu kazancın size sağladığı güçle mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

HAYDUT: Rüyanızda haydut gördüyseniz: Güvendiğiniz bir dostunuzdan kötülük görebileceğinize ama başka bir dost kazanıp onunla avunacağınıza işarettir.

HAYIR İŞLEMEK: Rüyanızda hayır işliyorsanız: Sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, alacağınız bir haberin sizi sevindireceğine işarettir.

HAYVAN GÖRMEK: Rüyanızda herhangi bir hayvan gördüyseniz: Azimle çalışmanızın semeresini alacağınıza, sakin ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

HAYALET: Rüyanızda hayalet gördüyseniz: Sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, bundan sonraki günlerinizin mutlu ve neşeli geçeceğine işarettir.

HAZİNE: Rüyanızda hazine gördüyseniz: Sizi çekemeyen bazı dostlarınızın zararını göreceğinize işarettir.

HEDİYE: Rüyanızda birinden hediye aldığınızı görüyorsanız: Elinizden bir miktar para çıkacağına, bir yakınınızın evleneceğine işarettir.

HELVA: Rüyanızda helva yiyorsanız: Yüksek mevkide olan bir yakınınızdan büyük bir yardım görebileceğinize işarettir.

HENDEK: Rüyanızda bir hendek gördüyseniz: Alacağınız bir haberin, bütün aile içinde üzüntüye sebebiyet vereceğine işarettir.HESAP: Rüyanızda herhangi bir hesapla ilgileniyorsanız: Mantıklı davranışınızın mükafatını alacağınıza, dostlarınız arasında itibarınızın artacağına işarettir.

HEYKEL: Rüyanızda heykel gördüyseniz: Evinizde yapılacak bir toplantının sizi memnun edeceğine, bu toplantıdan mutluluk duyacağınıza işarettir.

HİLE: Rüyanızda hilekar biriyle karşılaşıyorsanız: İşbirliği yapacağınız insanları iyi seçmeniz gerektiğine, yoksa zarara uğrayacağınıza işarettir.

HİNDİ: Rüyanızda hindi gördüyseniz: Mecburen girdiğiniz bir işten dolayı üzüleceğinize işarettir.

HİSAR: Rüyanızda hisar gördüyseniz: Girdiğiniz işte başarı kazanacağınıza, sanatınız sayesinde herkesçe tanınıp saygı göreceğinize işarettir.

HİZMETÇİ: Rüyanızda hizmetçi gördüyseniz: Sizi sevmeyen, size düşman birinin yalanıyla karşılaşacağınıza işarettir.

HIRSIZ: Rüyanızda hırsız görmeniz: Ailenizin bir evlilik dolayısıyla karışacağına, size yakın birinin hastalık haberini alacağınıza işarettir.

HIYAR: Rüyanızda hıyar gördünüz veya yediniz ise: Şansınızın açılacağına, evinize bereket geleceğinize, evli iseniz: Bir çocuk sahibi olacağınıza işarettir.

HOROZ: Rüyanızda horoz gördüyseniz: Adınızın bir gönül meselesine karışacağına işarettir.

HORTLAK: Rüyanızda hortlak gördüyseniz: Katıldığınız bir toplantıdan sıkılacağınıza, bir meseleden dolayı zan altında kalacağınıza işarettir.

HUDUT: Rüyanızda hudut gördüyseniz: Bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

HÜKÜMET: Rüyanızda hükümetle bir alışverişte bulunmak: Mevkiinizin yükseleceğine, mevki sahibi birinin yardımını göreceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twelve + thirteen =