Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler

GAR: Rüyada kendinizi bir garda görüyseniz: Bir seyahate çıkacağınıza, bu yolculuktan biraz canınız sıkkın döneceğinize işarettir.

GAREZ: Rüyada kendinizin birine kin beslediğinizi görmeniz: İçinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.

GARSON: Rüyada kendinizi garson olarak gördüyseniz veya garson gördüyseniz: Olmasını beklediğiniz bir işinizin biraz daha sürüncemede kalacağına, bu yüzden hayallerinizin olması için zamana ihtiyacınız olduğuna işarettir.

GARAJ: Rüyanızda garaj gördüyseniz: İş hayatınızda başarı kazanıp, gelirinizin artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp, sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

GARDİYAN: Rüyanızda gardiyan gördüyseniz: Yakın dostlarınız arasında münakaşaya katılıp, durumunuzun güçleşeceğine, söylediğiniz bir sözden dolayı zan altında kalacağınıza, zor günler geçireceğinize işarettir.

GAZ: Rüyanızda gaz gördüyseniz: Umutla beklediğiniz bir işinizin lehinize sonuçlanacağına, bu yüzden sıkıntılı olduğunuz durumdan kurtulup refaha kavuşacağınıza işarettir.

GAZETE: Rüyanızda gazete okuyup, gördüyseniz: Beklediğiniz haberin gecikeceğine, ama başka bir işle ilgili bir haber alıp sevineceğinize işarettir.

GAZİNO: Rüyanızda gazino gördüyseniz: Aile arasında bir konudan dolayı münakaşa edip aranıza dargınlığın gireceğine, yakınlarınızla aranızın açılacağına, bundan üzüntü duyacağınıza işarettir.

GEBE: Rüyanızda gebe birini gördüyseniz: Giriştiğiniz işte başarı kazanıp etrafınızca takdirle karşılaşacağınıza, mal mülk sahibi olacağınıza, yuva kurup mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

GECE: Rüyanızda gece dolaşıyor veya herhangi bir iş yapıyorsanız: Sıkıntılı bulunduğunuz durumunuzun süreceğine, bir müddet daha zorluklara göğüs germeniz gerektiğine işarettir.

GELİNLİK: Rüyanızda gelinlik görmeniz veya gelinlik giymeniz: Evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

GELİN: Rüyanızda gelin gördüyseniz veya gelin olduğunuzu gördüyseniz: Çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir yerden size hediye geleceğine, çok mutlu günler geçireceğinize işarettir.

GEMİ: Rüyanızda gemi gördüyseniz veya gemiyle seyahat ediyorsanız: Çok yakın bir zamanda uzun bir yolculuğa çıkacağınıza, sıkıntılı bulunduğunuz durumdan bu yolculuk sonunda kurtulacağınıza, işlerinizin düzeleceğine işarettir. Eğer gemiden çıkıyorsanız: Sıkıntıdan ve zor durumdan kurtulacağınız anlamına gelir. Gemiyle tehlike atlatıyorsanız: Mel mülk sahibi olacağınıza işarettir. Geminin içinde herhangi bir eşya veya herhangi bir şey gördüyseniz: Servetinizin artacağına işarettir.

GREV: Rüyanızda grev gördüyseniz veya greve katılıyorsanız: Kararlı davrandığınız müddetçe hakkınızı elde edeceğinize, mantığınızla hareket etmeniz gerektiğine işarettir.

GERDANLIK: Rüyanızda gerdanlık gördüyseniz: Yeni dostlar edinip, sizi kıskanacaklarına, fakat hareket ve davranışlarınızla onların takdirini kazanacağınıza işarettir.

GERDEK: Rüyanızda kendinizi gerdeğe girmiş görürseniz: Bekar iseniz evleneceğinize, kalabalık insanlar arasına katılıp hoşça vakit geçireceğinize işarettir.

GEYİK: Rüyanızda geyik görmeniz: Aile içindeki mutluluğunuzun artacağına, katıldığınız bir toplantıdan sevinçle ayrılacağınıza işarettir.

GEZEGEN: Rüyada kendinizi başka bir gezegende gördüyseniz: Yabancı bir ülkede bulunan bir tanıdığınızdan haber alacağınıza, iş hayatınızda bocalama devresine gireceğinize işarettir.

GİYİNMEK: Rüyanızda kendinizi yeni bir şey giymiş görürseniz: Bir iş teklifi alacağınıza, iyice düşünüp taşındıktan sonra karar vermeniz gerektiğine işarettir.

GÖÇ ETMEK: Rüyada kendinizi bir yere göç eder görürseniz: Mantıksızca hareketlerinizden dolayı, hem kendinizi, hem de başkalarını kötü durumlara sokacağınıza, bu yüzden bir süre zarar ziyana gireceğinize işarettir.

GÖĞÜS GERMEK: Rüyanızda göğüs gördüyseniz: Sıkıntıya girdiğiniz bir durumdan sizi bir yakınınızın kurtaracağına, onun nasihatlerini dinlediğiniz takdirde kolaylıkla bu zor durumdan kurtulabileceğinize işarettir.

GÖK YÜZÜ: Rüyanızda gökyüzü gördüyseniz: Bekar kızlar için: evlenme teklifi alacaklarına, evliler için: Sıkıntılardan kurtulup refaha ereceğinize işarettir.

GÖK GÜRÜLTÜSÜ: Rüyanızda gök gürültüsü duyduysanız: İşiteceğiniz bir haberin sizi fazlasıyla üzeceğine, istemeyerek katıldığınız bir tartışmadan dolayı adınızın bir dedikoduya karışacağına işarettir.

GÖL: Rüyanızda göl gördüyseniz: Çok sevineceğiniz, mutluluğunuzu artıracak bir haber alacağınıza, büyük bir ihtimalle mirasa konacağınıza işarettir.

GÖMLEK: Rüyanızda gömlek görmek veya giymek: İstemeyerek katıldığınız bir toplantıdan, canınızın sıkılacağına, mantıksızca hareketlerinizden dolayı sevdiklerinizle aranızın açılacağına, bununda sizi fazlasıyla üzeceğine işarettir.

GÖMMEK: Rüyanızda herhangi bir şeyi gömmek: Olmasını istediğiniz bir işinizin bir müddet daha olmayacağına, bununda sizi karamsarlığa sevk edeceğine işarettir.

GÖNÜLLÜ OLMAK: Rüyanızda herhangi bir şeye gönüllü oluyorsanız: Tutarsız davranışlarınızdan dolayı dostlarınızla aranızın açılacağına bu yüzden bir müddet yalnız kalacağınıza işarettir.

GÖRÜCÜ: Rüyanızda görücü görmeniz: Aile içinde birinin evleneceğine, yine aile arasında atasız tartışmalara girişeceğinize işarettir.

GÖSTERİ: Rüyanızda herhangi bir gösteriye katılıyorsanız veya görüyorsanız: Girişeceğiniz işte başarı kazanacağınıza, dost ve yakınlarınız sayesinde yükselip mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

GÖZ: Rüyada göz gördüyseniz: Adınızın bir dedikoduya karışacağına, sizi sevmeyenlerin iftiralarına maruz kalacağınıza, bundan da üzüntü duyacağınıza işarettir.

GÖZETLEMEK: Rüyanızda birini gözetliyorsanız: Düşünmeden yaptığınız bir işten dolayı başınızın belaya gireceğine, iş hayatınızda dikkatli olmadığınız takdirde büyük zarara uğrayacağınıza işarettir.

GÖZLÜK: Rüyanızda gözlük gördüyseniz veya takıyorsanız: İş ve his hayatınızda tutarsız davranışlarınızdan dolayı başarısızlığa uğrayacağınıza işarettir.


GÖZLÜKÇÜ: Rüyanızda gözlükçü dükkanı görmeniz: Sıhhatinize dikkat etmediğiniz takdirde hastalanacağınıza, etrafınızın sizden şikayet edeceğine işarettir.

GÖZYAŞI: Rüyanızda ağlıyor ve gözyaşı döküyorsanız: Sevineceğiniz bir haber alacağınıza, çok sevdiğiniz bir yakınınızın sizi ziyarete geleceğine işarettir.

GURBET: Rüyanızda kendinizi gurbette görmeniz: Bir iş dolayısıyla yakınlarınızdan ayrılıp seyahate çıkacağınıza, kırıcı davranışlarda bulunup sevdiklerinizle aranızın açılacağına işarettir.

GÜCENMEK: Rüyanızda birine güceniyorsanız: Dost ve yakınlarınızdan birinin, durumunun kötü olduğu haberi alacağınıza, bununda sizi fazlasıyla üzeceğine işarettir.

GÜL AĞACI: Rüyanızda gül ağacı gördüyseniz: Sizi çok sevindirecek bir haber alacağınıza, dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza, aileniz ve sevdiklerinizle mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

GÜL: Rüyanızda gül gördüyseniz: Bekarlar için aşık olacaklarına, evliler için ise, eşleriyle sevgi ve saygı içinde bir rahat süreceklerine işarettir.

GÜLMEK: Rüyanızda gülüyorsanız: İşlerinizde başarı sağlayıp mal mülk sahibi olacağınıza, büyük bir ihtimalle size miras kalacağına işarettir.

GÜMRÜK: Rüyanızda kendinizi gümrükte gördüyseniz: Olmasına gayret ettiğiniz bir işinizin olmayacağına, resmi bir mevzuattan dolayı biraz sıkıntı çekeceğinize işarettir.

GÜMÜŞ: Rüyanızda gümüş gördüyseniz: Adınızın bir olaya karışacağına, dost ve akraba arasında bir olaydan dolayı dargın kalacağınıza işarettir.

GÜNEŞ: Rüyanızda güneşli bir havada dolaşıyorsanız: Sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, olmasını arzu ettiğiniz bir işinizin lehinize sonuçlanacağına işarettir.

GÜRÜLTÜ: Rüyanızda gürültü duyuyorsanız: İş ve is hayatınızda karışıklık çıkacağına, bunun da sizi üzeceğine işarettir.

GÜREŞMEK: Rüyanızda biriyle güreşiyorsanız: İş hayatınızda başarı kazanmak istiyorsanız, sizi uzun ve yılmaz bir mücadelenin beklediğine işarettir.

GÜVERCİN: Rüyanızda güvercin gördüyseniz: Bekar iseniz; aşık olacağınıza, düşüncenizi devamlı bunlara yorup iş hayatınızı aksattığınızdan dolayı zarara uğrayacağınıza işarettir.

GÜVE: Rüyanızdan güve gördüyseniz: İş hayatınızda başarı sağlayamayıp zarara uğrayacağınıza, bir müddet para sıkıntısı çekeceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × five =