Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler

FABRİKA: Rüyanızda fabrika gördüyseniz: Şu anda yaptığınız işten hoşlanmadığınıza, işinizi değiştirmek için çaba sarf edeceğinize, bu çabanın sonunda sevineceğiniz bir haber alacağınıza ve bundan sonraki yaşamınızda büyük bir değişiklik olacağına işarettir.

FAHİŞE: Rüyanızda fahişe görmeniz: Aile içindeki yaşlı bir kimsenin ölüm haberini alabileceğinize, kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

FAKİR BİRİNİ GÖRMEK: Rüyanızda fakir birini gördüyseniz: Sizden yardım talep eden birine yardım elinizi uzatmanız gerektiğine, bunun da mükafatını göreceğinize işarettir.

FALCI: Rüyanızda falcı gördüyseniz: Önemli işler yapmanız gerektiği halde önemsiz işler peşinde koşmanızın büyük zararını göreceğinize, sevineceğiniz bir haber almanızın bile sizi zarardan kurtaramayacağına işarettir.

FARE: Rüyanızda fare gördüyseniz: Sıkıntılı bir döneme göreceğinize, elinizden mal veya bir miktar para çıkacağına işarettir.

FASULYE: Rüyanızda fasulye gördüyseniz: Elinizdeki fırsatı yeteri kadar değerlendiremediğinizden, münakaşa edip araya dargınlıkların gireceğine işarettir.

FATURA: Rüyanızda fatura görmeniz: Bir hesap yanlışlığından dolayı üzüntülü günler geçirebileceğinize işarettir.

FEDAİ: Rüyanızda fedai görmeniz: Boş yere kendinizi tehlikeye atıp büyük bir rizikoya gireceğinize, bunun da size pek faydası olmayacağın işarettir.

FELAKET: Rüyada kendinizi herhangi bir felakete uğramış görmeniz: Durumunuzun gittikçe kötüleşeceğine, size gerçekten yardımı olacak birinden yardım istemek zorunda kalacağınıza işarettir.

FENER: Rüyanızda fener gördüyseniz: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan size yakın olan birinin sayesinde kurtulacağınıza işarettir.

FERYAT: Rüyanızda feryat ediyorsanız: Başkalarının yardımına muhtaç bir duruma düşeceğinize, size yakın birinin yardımıyla da bu sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza işarettir.

FİDAN: Rüyanızda fidan gördüyseniz: Sizin veya size yakın birinin çok yakın zamanda bir evlat sahibi olacağına işarettir.

FİL: Rüyanızda fil gördüyseniz: İşleriniz başarı kazanıp mal mülk sahibi olacağınıza veya bir yakınınızdan size miras kalacağına işarettir.

FİLİM: Rüyanızda film seyretmeniz: Hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

FİNCAN: Rüyanızda fincan gördüyseniz: Katıldığınız bir toplantıdan sıkılacağınıza, adınızın bir dedikoduya karışacağına işarettir.


FINDIK: Rüyanızda fındık gördüyseniz: Yaptığınız bir dedikodudan dolayı sevdiklerinizle aranızın açılacağına işarettir.

FIÇI: Rüyanızda fıçı gördüyseniz: Daldığınız hayal aleminden kurtulmadığınızdan dolayı başınızın belaya gireceğine, katıldığınız bir toplantıdan üzgün döneceğinize işarettir.

FIRIN: Rüyanızda fırın gördüyseniz: Üzerinize almış olduğunuz önemli meselelerin üstesinden geleceğinize, şansınızın açılacağına, işlerinizde başarı sağlayıp tanınmış biri olacağınıza işarettir.

FIRTINA: Rüyanızda bir fırtınaya yakalandığınızı gördüyseniz: Günlerinizin sessiz ve sakin geçeceğine işarettir.

FISTIK: Rüyanızda fıstık görmeniz veya yemeniz: Size yakın birinin rahatsızlık geçireceğine, çok konuşmanız yüzünden işlerinizin çıkmaza gireceğine işarettir.

FISILDAMAK: Rüyanızda birine fısıldıyorsanız: İşiteceğiniz önemsiz bir konunun üzerinde fazla durmamanız gerektiğine işarettir.

FLÖRT: Rüyanızda biriyle flört ettiğinizi görmeniz: Sevdiğinizle aranızın açılacağına, gereksiz münakaşalara girip yakınlarınızla bozuşacağınıza, karamsar düşüncelere kapılıp hayatı kendinize zindan edeceğinize işarettir.

FOTOĞRAF: Rüyanızda fotoğraf gördüyseniz: Başkalarının sırlarına ortak olacağınıza, ağzınızı sıkı tutmadığınız takdirde kötü durumlara düşeceğinize işarettir.

FUTBOL: Rüyanızda futbol oynuyorsanız veya futbol seyrediyorsanız: Kalabalıktan kaçıp sakin bir yerlere gideceğinize, bir süre yalnız kalacağınıza, sıkıntıdan kurtulmak için yaptığınız her mantıksız hareketin kötü neticeyle son bulacağına, bu yüzden üzüleceğinize işarettir.

FÜZE: Rüyanızda füze görmeniz: İş durumunuzun verimsizliğinden dolayı sıkıntılı durumlara düşeceğinize, bir iftiraya maruz kalacağınıza , bazı kimselerden azar işiteceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

14 − 3 =