Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler

EBE: Rüyanızda ebe gördüyseniz: Bekar iseniz evlilik hazırlıklarına başlayacağınıza, evli iseniz: Bir çocuğunuz olacağına işarettir.

ECNEBİ: Rüyanızda yabancı biriyle karşılaşıyorsanız: İyi dostlar edinip, sevdiklerinizle aranızın düzeleceğine, sizi fazlasıyla heyecanlandıracak olaylara tanık olacağınıza işarettir.

ECZANE: Rüyanızda eczane gördüyseniz: Sizin veya aile fertlerinden birinin sağlığının bozulacağına, bununda sizi üzeceğine işarettir.

EĞLENCE: Rüyada kendinizi bir eğlencede gördüyseniz: Dost veya tanıdıklarınızın size karşı sevgi ve saygılarının artacağına, bununda sizi fazlasıyla sevindireceğine işarettir.

EKİN: Rüyanızda kendinizi bir ekin tarlasında görüyorsanız: İşlerinizde başarı kazanıp, mal mülk sahibi olacağınıza, sıkıntılardan kurtulup refaha kavuşacağınıza, bozuk olan sıhhatinizin düzeleceğine, çoluk çocuk sahibi olup mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

EKMEK: Rüyada ekmek yemek: Dert ve sıkıntılardan kurtulup, refaha kavuşacağınıza, olmasını arzu ettiğiniz bir şeyin lehinize sonuçlanacağına işarettir.

ELMA AĞACI: Rüyada elma ağacı görmek: Sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, neşeli, mutlu günler geçireceğinize, yakınlarınızın sevgisini kazanacağınıza, büyük ihtimalle aşık olacağınıza işarettir.

ELMAS: Rüyanızda elmas gördüyseniz: İtibarınızın artacağına, vazifenizde başarı sağlayıp, yüksek mevkilere çıkacağınıza, iş ve his hayatınızın mükemmel olacağına, ailenizde rahatsız biri varsa sıhhate kavuşacağına işarettir.

EL: Rüyanızda bir sürü el gördüyseniz: Hiç beklemediğiniz bir anda kendinizi kalabalık bir toplantıda bulacağınıza işarettir.

ELDİVEN: Rüyanızda eldiven gördüyseniz: Yakınlarınızın veya dostlarınızın, yapmış olduğunuz hatayı görmezlikten gelmelerinin, sizi utandıracağı kadar sevindireceği anlamına gelir.

ELBİSE: Rüyanızda yeni bir elbise giydiğinizi görmeniz: İş ve aile çevrenizde başardığınız işlerden dolayı saygı ve sevgi göreceğinize, dostlarınızın güvenini kazanacağınıza işarettir.

ELEKTRİK LAMBASI: Rüyada elektrik lambası görmek: Sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, bir yakınınızdan sevineceğiniz bir haber alacağınıza, bundan mutluluk duyacağınıza işarettir.

EMZİK: Rüyanızda emzik gördüyseniz: Karşılaşacağınız çocukluk arkadaşlarınızdan biriyle eski günleri anacağınıza, çocukluk devrenizi yad edip üzüleceğinize işarettir.

EMANET: Rüyanızda birinden emanet bir şey alıyor veya veriyorsanız: Tutarsız davranışlarınızdan dolayı hem kendinizi, hem yakınlarınızı üzeceğinize, sizden daha tecrübeli kimselerin nasihatlerini dinlediğiniz takdirde bu sıkışık durumdan kurtulabileceğinize işarettir.

EMEKLİ: Rüyanızda kendinizi emekliye ayrılmış görürseniz: Hafif bir rahatsızlık geçirip üzüleceğinize, gereksiz konuşmalarınızdan dolayı dostlarınızla aranızın açılacağına işarettir.

ENKAZ: Rüyanızda herhangi bir enkaz gördüyseniz: Sizin veya bir yakınızın büyük zarara uğrayacağına işarettir.

ERZAK: Rüyanızda erzak gördüyseniz: Maddi sıkıntılarınızın sona ereceğine işarettir.ESİR: Rüyanızda esir gördüyseniz veya esir olduğunuz gördüyseniz: Aile fertlerinizle aranızın açılacağına, mutsuzluk içine gireceğinize, biriyle bir alacak veya verecek yüzünden kötü durumlara düşeceğinize işarettir.

ESKİCİ: Rüyanızda eskici gördüyseniz: Aile çevrenizden birinin eksileceğine, bir yolculuktan dolayı birilerinden ayrılacağınıza işarettir.

EŞKIYA: Rüyanızda eşkıya gördüyseniz: Giriştiğiniz bir işte zarara uğrayacağınıza, maddi sıkıntı çekeceğinize işarettir.

EŞEK: Rüyanızda eşek gördüyseniz: Üzerinize aldığınız bir vazifeden dolayı sıkıntılara gireceğinize, bu başarısızlığınız yüzünden itilip kakılacağınıza işarettir.

EŞYA: Rüyanızda birçok eşyalar gördüyseniz: Düşüncesizce yaptığınız alışverişlerden dolayı maddi sıkıntı içine gireceğinize, cebinizden bir miktar para çıkacağına işarettir.

EVLENMEK: Rüyanızda kendinizi evleniyor görmeniz: Aile arasındaki soğuklukların sona ereceğine, bekar iseniz: Evlenmenizin uzun zaman alacağına işarettir.

EV SATMAK: Rüyanızda evinizin satıldığını gördüyseniz: İş hayatınızdaki başarısızlığınızı, aile içersinde de sürdüreceğinize, bu yüzden mutsuzluk içine gireceğinize işarettir.

EVDEN ÇIKMAK: Rüyanızda evinizden çıkıyorsanız: Düşüncesizce hareketlerinizden dolayı yakınlarınızla aranızın açılacağına, kırıcı davranışlarınızdan dolayı dost ve yakınlarınız tarafından yalnızlık çekeceğinize işarettir.

EV ALMAK: Rüyanızda ev aldığınız görürseniz: İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, bozuk olan durumunuzun düzeleceğine, mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 × 4 =