Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler

DAĞ: Rüyada dağ görmek: Olmasını istediğiniz işinizin olacağına, işlerinizde başarı gösterip yükseleceğinize, mal mülk sahibi olup refah bir hayat süreceğinize işarettir.

DAKTİLO: Rüyada daktilo görmek: Girmiş olduğunuz kalabalıktan sıkılacağınıza, sıhhatinize dikkat etmediğiniz takdirde hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

DALGIÇ: Rüyanızda kendiniz dalgıç gördüyseniz: Sürüncemede kalan bir işinizin hallolacağına, bu iş için hiç ummadığınız birinin yardımını göreceğinize işarettir.

DALMAK: Rüyada kendinizi suya dalmış görürseniz: Çalışmalarınızda başarı sağlayıp mevki sahibi olacağınıza işarettir.

DALGA: Rüyanızda dalga gördüyseniz: Hilekar, düzenbaz, üçkağıtçı biriyle tanışacağınıza, bu kimse ile iş yaptığınız takdirde zarara uğrayacağınıza işarettir.

DAMAT: Rüyada kendinizi damat olmuş görürseniz: Saflığınızdan yararlanmak isteyen bazı kimselerin zararını göreceğinize, bu yüzden boşboğazlık etmemeniz gerektiğine işarettir.

DANS: Rüyanızda kendinizi dans ederken gördünüz ise: İstemeyerek katıldığınız bir toplantıdan gayet memnun ayrılacağınıza, işlerinizde üstün gayret sarf ederseniz başarı kazanacağınıza işarettir.

DARI: Rüyada darı gördüyseniz: Ölçülü davranmadığınız takdirde sıkıntıya gireceğinize işarettir.

DARAĞACI: Rüyada darağacı gördüyseniz: Uzun zamandır olmasını beklediğiniz bir işinizin lehinize neticeleneceğine, bundan dolayı mutluluk duyacağınıza işarettir.

DAVUL: Rüyanızda davul görmek: Hiç beklemediğiniz, ama sevineceğiniz bir haber alacağınıza veya hiç ummadığınız bir yerden size hediye geleceğine işarettir.

DAVET: Rüyanızda kendinizi bir davette gördüyseniz: İyi hal ve hareketlerinizden dolayı etrafınızca takdir kazanacağınıza, yeni arkadaş ve dostlar edinip sevileceğinize işarettir.

DAVA: Rüyanızda kendinizi davalı gördüyseniz: Altından kalkamayacağınız bir işten dolayı büyük sıkıntılara maruz kalacağınıza,fakat bir dostunuz sayesinde bu durumdan kurtulabileceğinize işarettir.

DAVAR (hayvan sürüsü): Rüyanızda davar gördüyseniz: Ömrünüzün uzun olacağına, çocuklarınızdan iyilik göreceğinize, yaşlılığınız mutlu geçeceğine işarettir.

DAYAK: Rüyada her ne şekilde olursa olsun dayak yediğinizi görmek veya birine dayak atıldığını görmek: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, sevdiğiniz birinden davet teklifi alacağınıza, işlerinizde başarı kazanıp yükseleceğinize işarettir.

DAYI: Rüyanızda dayı gördüyseniz: Girmiş olduğunuz sıkıntılı durumdan aile büyüklerinizin yardımı ile kurtulacağınıza, onların büyük iyiliğini göreceğinize işarettir.

DEDE: Rüyanızda dede gördüyseniz: Çok yakında aile büyüğünüzün sizi ziyarete geleceğine veya onu ziyarete gideceğinize işarettir.

DEDİKODU: Rüyanızda dedikoduya karışıyorsanız: Dost seçmede daha dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

DEFİNE: Rüyanızda define gördüyseniz: Sıhhatiniz bozuk ise, sıhhate kavuşacağınıza, bir yakınızdan size miras kalacağına, dargın olduğunuz kimselerle barışıp, onlardan iyilik göreceğinize işarettir.

DEĞİRMEN: Rüyanızda değirmen gördünüz ise: Adınızın bir dedikoduya karışacağınıza, bundan üzüntü duyacağınıza, gerçeklerle uğraşmayıp, hayaller peşinde koştuğunuz müddetçe hayatınızın bir boşluk içinde geçeceğine işarettir.

DELİ: Rüyada deli görmek: Önünüzdeki günlerin neşeli geçeceğine, şakacı, neşeli dostlar edinip sevineceğinize, hoşunuza gidecek sürprizlerle karşılaşacağınıza işarettir.

DEMİR: Rüyada demir görmek: Çok güvendiğiniz birinden unutamayacağınız bir darbe yiyeceğinize, bundan dolayı üzülüp hafif bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

DEMİRYOLU: Rüyada demiryolu görmek: İş dolayısıyla çıktığınız bir seyahatten memnun ve mutlu döneceğinize işarettir.

DENİZ: Rüyanızda deniz gördüyseniz: Olmasını çok arzu ettiğiniz bir şeyin olacağına, sıhhatiniz bozuk ise sıhhate kavuşacağınıza,bir yuva kurabileceğinize, kurmuş iseniz, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

DENİZALTI: Rüyada denizaltı görmek: Çok kısa zamanda bir seyahate çıkacağınıza, önemli bir görev alacağınıza işarettir.

DERE: Rüyanızda dere gördüyseniz: Eğer bekar iseniz: Aşık olacağınıza, evli iseniz: Mutlu bir hayat sürüp, iş ve his hayatınızda başarı kazanacağınıza işarettir.

DERİ: Rüyada deri görmek: Aile arasında münakaşaya girip dargın kalacağınıza, istemediğiniz bir yolculuğa çıkacağınıza, bir iftiraya uğrayıp üzüleceğinize işarettir.

DEVE: Rüyanızda deve gördüyseniz: Yakınlarınızla aranızın açılacağına, önemsizde olsa sıhhatinizin bozulacağına, sinirli hareketlerde bulunup etrafınızı kıracağınıza işarettir.

DİKEN: Rüyanızda diken gördüyseniz: Bir iftiraya uğrayıp, itilip kakılacağınıza, dostlarınızın tenkitlerine maruz kalacağınıza işarettir.

DİKİŞ DİKME: Rüyanızda dikiş dikiyorsanız: Bekar iseniz evleneceğinize, mutlu bir yuva kuracağınıza işarettir. Evliyseniz: Çok sevdiğiniz birinden mektup alacağınıza işarettir.

DİLENCİ: Rüyanızda dilenci gördüyseniz: Kısa bir müddet için maddi zorluklarla karşılaşacağınıza, giriştiğiniz bir işten dolayı zarara uğrayacağınıza işarettir.

DİLSİZ: Rüyanızda dilsiz gördüyseniz: Bu aralar canınızı sıkan olaylarla karşılaşabileceğinize, katıldığınız toplantılarda sıkılacağınıza işarettir.DİPLOMA: Rüyanızda diploma gördüyseniz: Çalıştığınız müddetçe üzerinize aldığınız her işin üstesinden geleceğinize, yeni dostlar edinip onlardan iyilik göreceğinize işarettir.

DİŞ: Rüyada diş görmek: Alacağınız bir haberin sizi fazlasıyla üzeceğine, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

DOĞURMAK: Rüyada çocuk doğurmak veya doğuran birini görmek: Alacağınız bir haberin sizi sevindireceğine, size uzunca bir müddet kalmak üzere misafir geleceğine işarettir.

DOKTOR: Rüyada doktor görmek: Sizden yardım isteyen birine yardım ettiğinizden dolayı, etrafınızca takdirle karşılanacağınıza, itibarınızın artacağına işarettir.

DOMATES: Rüyada domates görmek veya yemek: Kazançlı diye girdiğiniz bir işten zararlı çıkacağınıza işarettir.

DÖĞÜŞ: Rüyanızda biriyle dövüşüyorsanız veya bir dövüşe tanık oluyorsanız: İşlerinizde başarı sağlayacağınıza, üzerinize aldığınız vazifenin üstesinden geleceğinize işarettir.

DUMAN: Rüyada duman görmek: Bir toplantıya katılacağınıza, bir toplantıda eskilerden bahsedip bir meseleden dolayı kalbinizin kırılacağına işarettir.

DUDAK: Rüyanızda dudak gördüyseniz: Bekar iseniz aşık olacağınıza, evlilik hazırlıklarına başlayacağınıza, yakınlarınızın size karşı olan sevgilerinin artacağına işarettir.

DUVAK: Rüyanızda duvak gördüyseniz veya duvak takıyorsanız: Bir toplantıya davet edileceğinize, ailenizden birinin evden ayrılacağına, bir iftiraya uğrayıp üzüleceğinize işarettir.

DUVAR: Rüyada duvar görmek: Yeni tanıştığınız birinin yapmaya kara verdiğiniz bir işten sizi caydıracağına işarettir.

DÜDÜK: Rüyanızda düdük gördüyseniz: Sizin hakkınızda söylenen şeylerin sizi üzeceğine, hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza işarettir.

DÜĞME: Rüyanızda düğme gördüyseniz: Giriştiğiniz işte başarı sağlayamayacağınıza, üzerine düştüğünüz müddetçe başarısızlığınızın artacağına, bundan da zarar göreceğinize işarettir.

DÜĞÜN: Rüyada kendinizi bir düğünde gördüyseniz: Aile dostlarınızın sizin hakkınızda iyi kararlar vereceğine, bundan dolayı sevineceğinize, bozuk olan moralinizin düzeleceğine, sevdiğiniz birinin sıhhate kavuşacağına işarettir.

DÜĞÜM ATMAK: Rüyanızda bir şeye düğüm atıyorsanız: İşlerinizin bir çıkmaza gireceğine, sıkıntılı günler geçireceğinize, sıhhatinizin önemsizde olsa bozulacağına işarettir.

DÜKKAN: Rüyanızda kendinizi bir dükkanda gördüyseniz: İşlerinize gereği kadar önem vermediğiniz takdirde büyük zarara uğrayacağınıza işarettir.

DÜŞMEK: Rüyanızda kendinizi bir yerden düşerken görmeniz: Giriştiğiniz bir işte başarı şansınızın az olduğuna, sonuç umduğunuz gibi çıkamayabileceğinden, üzüleceğinize işarettir.

DÜŞMAN: Rüyanızda bir düşmanınızla karşılaşıyorsanız: Dostlarınızın tenkitlerine maruz kalacağınıza, ilişkili olduğunuz bir kimseden zarar göreceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × 1 =