Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler

CADI: Rüyanızda cadı gördüyseniz: Ömrünüzün uzun olacağına, yarım kalmış bir işinizi, birinin yardımı sayesinde halledeceğinize işarettir.

CADDE: Rüyanızda kendinizi caddede dolaşırken görmeniz: İyi ve kötü yanlarını düşünmeden girdiğiniz bir işte başarı kazanamayıp, ne yaptığınızı bilmeyen bir insan durumuna gireceğinize işarettir.

CAMİ: Rüyada cami gördüyseniz: Varlıklı bir insan yardımıyla sıkıntıdan kurtulacağınıza işarettir.

CAM: Rüyanızda cam gördüyseniz: Yaptığınız bir yanlışlıktan dolayı, etrafınızın itimadını kaybedeceğinize, size olan güvenlerinin kaybolacağına işarettir.

CAMBAZ: Rüyanızda cambaz gördüyseniz: Bir iş dolayısıyla, hiçte itaat etmediğiniz biriyle işbirliği yapmak zorunda kalacağınıza işarettir.

CAN KURTARMAK: Rüyanızda kendinizi birini kurtarırken görmeniz: Sıkıntılı olduğunuz durumdan birinin yardımıyla kurtulacağınıza, rahatlık ve huzura kavuşacağınıza, rahatsız iseniz durumunuzun düzeleceğine işarettir.

CAN YAKMAK: Rüyanızda kendinizi birinin canını yakar görürseniz: Canın yaktığınız kimseden iyilik göreceğinize, eğer kendi canınız yanıyorsa: Hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza işarettir.

CAN ÇEKİŞMEK: Rüyada kendinizi can çekişiyor görürseniz: Ömrünüzün uzayacağına, sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.

CANAVAR: Rüyada canavar görmek: Hiç beklemediğiniz bir yerden sizi üzecek bir haber alacağınıza, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir.

CEKET: Rüyanızda ceket gördüyseniz: Bir hata yüzünden yakınlarınızın güvenini yitireceğinize, asıl hatayı siz yapmadığınız halde zan altında kalacağınıza işarettir.

CELLAT: Rüyada cellat görmek: Olması gereken işlerinizin sürüncemede kalacağına, bazı kimselerden zarar göreceğinize işarettir.

CENAZE: Rüyada cenaze görmek: Hoşlanmadığınız kişilerin sizi ziyarete geleceğine, konuşulan konuların sizi sıkacağına işarettir.

CEPHANE: Rüyada cephane görmek: Düşüncesiz hareketlerinizden dolayı zarara uğrayacağınıza, bundan dolayı bir müddet sıkıntılı günler yaşayacağınıza işarettir.

CESET: Rüyada ceset gördüyseniz: Sizden yardım isteyecek birine yarım edeceğinize işarettir.

CESARET: Rüyada kendinizi cesur görmeniz: Her işte mantıklı hareket etmeniz yüzünden,başarı kazanacağınıza, girdiğinizi her işten yüzünüzün akıyla çıkacağınıza, iyi huylu, güvenilir bir insan olacağınıza işarettir.

CEVİZ: Rüyanızda ceviz gördüyseniz: Bir yakınızın size bırakacağı miras yüzünden sıkıntılara girip üzüleceğinize, bu üzüntünüzün hastalığa dönüşebileceğine işarettir.

CEYLAN: Rüyada ceylan görmek: Bekar iseniz, evlenme durumunda kalacağınıza, mutlu ve sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir. Evli iseniz hoşlandığınız biriyle tanışacağınıza işarettir.CEZA: Rüyada birine ceza veriyorsanız: Sizi sıkıntılara sokan bir dertten kurtulacağınıza, sıkıntıların azalacağına işarettir.

CEZVE: Rüyanızda cezve gördüyseniz: Hiç hoşlanmadığınız bir toplantıya katılacağınıza, mutlu olacağınız yerde, üzüntü duyacağınıza işarettir.

CİĞER: Rüyanızda ciğer gördüyseniz: İyi huylu, güven duyulan bir kişi olduğunuz anlamına gelir.

CİMRİ: Rüyanızda cimri birinin karşınızda para veya mal saydığını görürseniz: Bir yakınızdan size miras kalacağına, bundan dolayı refah bir hayat süreceğinize işarettir.

CİNAYET: Rüyanızda birini öldürüyorsanız: Bilerek veya bilmeyerek birine yaptığınız kötülükten dolayı af dilemeniz gerektiğine, hiç ummadığınız birinin ölüm haberini alabileceğinize işarettir.

CİNSİYET DEĞİŞTİRMEK: Rüyanızda kendinizi cinsiyet değiştirmiş görürseniz: Tuttuğunuz yolun yanlış olduğuna, bunu bir türlü kabul etmeyip etrafınızı sürekli kırdığınıza, böyle devam ettiğiniz durumda bir gün yalnız kalacağınıza işarettir.

CİVCİV: Rüyanızda civciv gördüyseniz: İster erkek olun ister kadın, mutlu bir evlilik yapacağınıza, çoluk çocuk sahibi olup sıhhat dolu günler geçireceğinize işarettir.

CÖMERT: Rüyanızda birinin size cömert davrandığın gördüyseniz: Sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine, etrafınızca sevilip sayılacağınıza işarettir.

CÜCE: Rüyanızda cüce birini gördüyseniz: Bir yolculuğa çıkacağınıza, yolculuk esnasında tanıştığınız biriyle sıkıntılı anlar geçireceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × 2 =