Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler

ÇADIR: Rüyanızda çadır gördüyseniz: Sevineceğiniz hoşunuza gidecek bir yolculuğa çıkacağınıza veya başka bir yere taşınıp muhit değiştireceğinize işarettir.

ÇAĞLAYAN: Rüyada çağlayan görmek: Girişeceğiniz bir işte başarı kazanıp, şan şöhret sahibi olacağınıza, mevki sahibi birinden yardım göreceğinize, sıkıntılı günleri atlatacağınıza işarettir.

ÇAĞIRMAK: Rüyanızda birini çağırıyorsanız: Yardımını istediğiniz birinden yardım göreceğinize, işlerinizin düzeleceğine işarettir.

ÇAKI: Rüyada çakı görmek: Hoşlanmadığınız bir işe istemeyerek gireceğinize, elinizi çabuk tutmadığınız takdirde daha çok üzüleceğinize işarettir.

ÇAKMAK: Rüyada çakmak görmek: Yardım umduğunuz birinin size yardımda bulunmayacağına, bundan dolayı üzüleceğinize işarettir.

ÇALI: Rüyada çalı görmek: Geçinmek için biraz zorluklarla karşılaşacağınıza, bu yüzden sıkıntı çekeceğinize, ama yinede mutlu olacağınıza işarettir.

ÇALIŞMAK: Rüyanızda kendinizi bir yarde çalışırken görmeniz: Hiç ummadığınız birinden hediye alacağınıza, bir gönül macerasına atılacağınıza işarettir.

ÇALGI: Rüyada çalgı çalmak veya bir çalgıda bulunmak: Sıkıntılı yaşamınızın sona ereceğine, işlerinizde başarılı olup mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

ÇALGICI: Rüyada çalgıcı görmek: Hoşlanmadığınız bir işe gireceğinize, bundan zarar göreceğinize işarettir.

ÇALMAK: Rüyanızda bir şey çalıyorsanız: Mantıklı davrandığınız takdirde, düzeninizin bozulacağına, sıkıntıya gireceğinize, elinizden hiç hesapta olmayan ir para çıkacağına işarettir.

ÇAM: Rüyada çam görmek: Sizin veya bir yakınızın sıhhati bozuk ise sıhhatine kavuşacağına, sevineceğiniz bir haber alacağınıza işarettir.

ÇAMUR: Rüyada kendinizi bir çamur içinde gördüyseniz: Hiç hoşlanmadığınız işlere karışabileceğinize işarettir. Eğer çamurdan balçıktan kurtulup içinden çıktığını görürseniz sıkıntılarınızı azalacağına işarettir.

ÇAMAŞIR YIKAMAK: Rüyada kendinizi çamaşır yıkarken gördünüz ise: Sıkıntılardan kurtulacağınıza, çıkmazda olan bir işinizin hallolunacağına, evinizin kalabalıklaşacağına işarettir.

ÇAN: Rüyada çan çalmak veya çan sesi işitmek: Sevineceğiniz bir haber alacağınıza, bundan memnun olup rahatlayacağınıza işarettir.

ÇANTA: Rüyada çanta görmek: Hoşunuza gitmeyen bir haber alacağınıza, kısa bir seyahate çıkıp memnun döneceğinize işarettir.

ÇARŞAF: Rüyada çarşaf görmek: Sizin veya bir yakınınızın dünya evine gireceğinize veya yakın birinin evlenme işini yürüteceğinize işarettir.

ÇARIK: Rüyanızda çarık gördüyseniz: İstemeye istemeye bir yolculuğa çıkacağınıza, işleriniz yüzünden sıkıntıya gireceğinize işarettir.

ÇARŞI: Rüyanızda kendinizi çarşıda gördüyseniz: Yeni insanlarla tanışacağınıza, bu insanlarla bir işe girip para kazanacağınıza, işlerinizin genişleyeceğine işarettir.

ÇATAL: Rüyada çatal görmek: Üzerinize aldığınız vazifeyi başaracağınıza, sıkıntıya girmiş olan bir yakınınızı bu durumdan kurtaracağınıza işarettir.

ÇAY: Rüyanızda kendinizi çay içerken gördüyseniz: Hoşunuza girmeyen bir haber alacağınıza, bunun da sizi üzeceğine işarettir.

ÇAYIR: Rüyada kendiniz bir çayırda görmeniz: Olmasını istediğiniz işlerinizin olacağına, girdiğiniz işte başarı kazanıp mutlu olacağınıza, sıkıntılı günlerinizin sona ereceğine işarettir.

ÇEKİÇ: Rüyada çekiç görmek: Sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir.

ÇELİK: Rüyanızda çelik gördüyseniz: İşlerinizin bozulacağına, kendinize özen göstermediğiniz takdirde sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

ÇELENK: Rüyanızda çelenk gördüyseniz: Bir topluluğa girip yeni dostlar edineceğinize, bundan fayda göreceğinize işarettir.

ÇEŞME: Rüyanızda çeşme gördüyseniz: Eğer çeşmeden su akıyorsa: Şansınız açılacağına, işlerinizin yoluna gireceğine, bütün sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, refaha kavuşacağınıza işarettir. Eğer çeşmeden su akmıyorsa: Sıkıntıya düşeceğinize işarettir.

ÇEYİZ: Rüyada çeyiz görmeniz, çeyiz dizmeniz: Evinize yeni eşyalar alacağınıza, birinden size hediyelik eşya geleceğine işarettir.

ÇİÇEK: Rüyada çiçek görmek: Sevgi ve itibarınızın artacağına, hiç ummadığınız birinden yardım göreceğinize işarettir.

ÇİLEK: Rüyada çilek görmek veya yemek: İşlerinizde başarı kazanıp mal mülk sahibi olacağınıza, aile hayatınızda mutlu bir yaşam süreceğinize işarettir.ÇİFTLİK: Rüyada kendinizi bir çiftlikte gördüyseniz: Hayatınızın mutluluk içinde devam edeceğine, rahatsız iseniz sıhhatinizin düzeleceğine işarettir.

ÇİMEN: Rüyanızda çimenlik görmek: Sevineceğiniz bir haber alacağınıza, sıhhatli ve mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

ÇİVİ: Rüyada çivi görmek veya çivi çakmak: Büyük bir ihtimalle çocuk sahibi olacağınıza, bir misafirinizin size gelerek uzun bir müddet kalacağına işarettir.

ÇIKMAZ SOKAK: Rüyada kendinizi çıkmaz bir sokakta bulduysanız: İş hayatında zorluklarla karşılaşacağınıza, bir çıkmaza girip, çıkmak için çok uğraşmanız gerektiğine işarettir.

ÇIPLAK: Rüyada kendinizi çıplak gördüyseniz: Zarar gördüğünüz bir işte, zararınızı çıkaracağınıza, kaybetmiş olduğunuz mal ve mülkünüze yeniden kavuşacağınıza işarettir.

ÇOBAN: Rüyada çoban görmek: Bekar iseniz: Evlenip mutlu olacağınıza, çoluk çocuk sahibi olup sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir. Eğer evliyseniz: Aileniz birinin daha katılacağına işarettir.

ÇOCUK ARABASI: Rüyanızda çocuk arabası gördüyseniz: Araba boş ise: Mal mülk sahibi olup refah bir hayat süreceğinize işarettir. Eğer araba dolu ise: Alacağınız bir haberden dolayı üzüleceğinize işarettir.

ÇOCUK: Rüyada çocuk görmek: Aile hayatınızın mutluluk içinde geçeceğine, üzerinizdeki kederli havadan kurtulup, neşeli bir hal alacağınıza işarettir.

ÇORAP: Rüyanızda çorap gördüyseniz: Alakanız olmadığı halde bir dedikoduya adınızın karışacağına işarettir.

ÇÖP: Rüyada çöp gördüyseniz: Olmasını istediğiniz bir şeyin olacağına, sıkıntınızı üzerinizden atıp refaha kavuşacağınıza işarettir.

ÇÖKÜNTÜ: Rüyada bir yerin çöktüğünü görürseniz: Alacağınız bir haberden dolayı canınızın sıkılacağına, bu sıkıntıdan dolayı etrafınızla anlaşılmazlığa düşeceğinize işarettir.

ÇUKUR: Rüyanızda çukur gördüyseniz: Boşboğazlığınız yüzünden etrafınızca azarlanacağınıza, düşünmeden girdiğiniz bir işten dolayı para kaybına uğrayacağınıza, olmasını istediğiniz bir işin olmayacağına işarettir.

ÇUVAL: Rüyanızda çuval gördüyseniz: Mantıksızca davranışınızdan dolayı, bir deyimle, varlık içinde yokluk çekeceğinize, sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir.

ÇUVALDIZ: Rüyada çuvaldız görmek: Düşüncesizce hareketlerinizden dolayı etrafınızı kıracağınıza, bu yüzden istenmeyen adam durumuna düşeceğinize, adınızın bir dedikoduya karışacağına işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 − six =