Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeylerRüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler

ABA: Rüyada aba görmek, aba giymek veya aba giyinmiş birini görmek: İlerde büyük servet, mal mülk sahibi olacağınız anlamına gelir. Eğer aba sırtınızda ise veya sırtınızdan çıkarıyor iseniz: Mal ve mülkünüzü kaybederek zarara uğrayacağınıza işaret eder. Şayet abayı elinizde taşıyor iseniz: Bir miktar para ve mal kaybedeceğiniz anlamına gelir.

ABİDE: Rüyanızda abide gördünüz ise: Bir çocuk sahibi olacağınız anlamına geldiği gibi, devlet işleri ile ilgili olan işlerinizin lehinize sonuçlanacağı anlamına gelir.

ABLA: Rüyanızda ablanızı gördüyseniz: Size, eşinizden veya kan bağıyla bağlı olduğunuz bir kadından iyilik göreceğiniz anlamına gelir.

ABONE: Rüyanızda kendinizi herhangi bir şeye -iyi olmak şartı ile- abone olmuş veya olacak iken görürseniz: Muntazam bir hayat süreceğinize, iyi ve yararlı dostlar edineceğinize işarettir.

ABİ: Rüyada abinizi görmek: Hayatta karşınıza çıkacak zorluk ve güçlüklerin üstesinden geleceğinize, altından kalkamayacağınız göğüs gerebileceğiniz anlamına gelir.

ACI: Rüyada acı şeyler yemek veya yendiğini görmek: Çok yakın bir zamanda önemli olmasa da bile ufak bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

ACIMAK: Rüyada birine acıyor ve ona yardım ediyorsanız: Başınıza gelecek kötü bir olayı dostlarınızın yardımı ile atlatacağınıza işarettir. Yok birine acıyor ama ona yardım etmiyorsanız: Başınıza gelecek herhangi kötü bir durumda yalnız kalacağınız anlamına gelir.

ACI DUYMAK: Rüyada acıyı kendi bedeninizde duyuyor iseniz: Dost veya yakın olan bir dostunuzla dargın olacağınıza, kısa bir müddet dargın kalıp tekrar barışacağınıza işarettir.

ACIKMAK: Rüyada kendinizi acıkmış hissedip sofrada yemek bekliyor iseniz: Elinizin sıkı olacağına , mal ve mülke aşırı düşkün olacağınıza, bu yüzden yakınlarınız ile aranızın açılacağına işarettir.

ACEMİLİK: Rüyada giriştiğiniz herhangi bir işte acemilik çekiyor iseniz: Giriştiğiniz işte başarı kazanamayacağınıza, yaşantınızda daha iyi bir hayat süremeyeceğinize işarettir.

AÇIKGÖZLÜLÜK: Rüyada girişeceğiniz işte açıkgözlülük yapıp başkasını aldatıyorsanız: Çok büyük zarara uğrayacağınıza işarettir. Eğer başkası size karşı açgözlülük yapıp hakkınızı yiyorsa: Dost seçmede itina göstermeniz gerektiğine işarettir.

ADINIZI İŞİTMEK: Rüyanızda birisi tarafından çağırılıyorsanız: Beklediğiniz önemli bir haberin geleceğine, sevinçli bir haber duyacağınız anlamına gelir.

ADA: Rüyada ada görmek, adada dolaşmak: Büyük bir mirasa konacağınız anlamına gelir.

ADAK ADAMAK: Rüyanızda herhangi bir şeye karşı adak adıyorsanız: Girişeceğiniz işte başarı kazanacağınıza, evlenince mutlu olacağınıza işarettir.

ADAM: Rüyanızda tanıdığınız veya tanımadığınız biriyle karşılaştınızsa: O gününüzün can sıkıntısıyla geçeceğine işarettir. Eğer karşılaştığınız kişiyle hoş sohbet konuştunuzsa: O gününüzün neşeli geçeceğine işarettir.

ADLİYE: Rüyada kendinizi adliyede gördünüz ise: Unuttuğunuz önemli bir işinizi hatırlayıp yapacağınıza, daha önce tanımadığınız birinden iyilik görüp ona iyilik yapacağınıza işarettir.

ADAY: Rüyanızda kendinizi herhangi bir işe aday görürseniz: Uğraştığınız işte başarı kazanacağınıza, yeni girdiğiniz işte başarı kazanacağınıza işarettir.

ADIM: Rüyanızda herhangi bir yeri adımlıyor iseniz: İş hayatınızda sıkıntılar yaşayıp bu yüzden sıhhatinizin önemsiz de olsa bozulacağı anlamına gelir. Hızlı adımlarla yolda yürüyor iseniz: Hissi bir konuda vereceğiniz karada acele davranmamanız gerektiği anlamına gelir.ADRES: Rüyanızda birinden adres soruyor iseniz: Dargın olduğunuz kimselerle barışacağınıza işarettir. Eğer rüyada birine adres veriyorsanız: Dargın olduğunuz kişiyle hemen barışmanız gerektiği anlamına gelir.

AFİŞ: Rüyada afiş görmek: Yakınlarınızla aranızın açılacağına veya yakınlarınızla aranızın açılması için iftiraya uğrayacağınıza işarettir.

AFDİLEMEK: Kendinizi rüyada birinden af dilerken gördünüz ise: Birisine yaptığınız haksızlıktan dolayı etrafınızca kötü karşılanıp üzüleceğiniz anlamına gelir.

AFFEDİLMEK: Rüyada af dilediğiniz kimse sizi affediyorsa: Birisiyle gereksiz münakaşaya girip zan altında kalacağınız anlamına gelir.

AFET: Rüyada bulunduğunuz yerin sel altında kaldığını görmek: Vazifenizi ihmalden dolayı büyük kayıplara uğrayacağınız anlamına gelir.

AFYON: Rüyada kendinizi afyon içerek sarhoş gördünüz ise: Düzeninizin bozulacağına, sıhhatinizin bozulup hasta olacağınıza işarettir.

AĞAÇ: Rüyanızda ağaç gördüyseniz: Evlenip, çoluk çocukla mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir, işlerinizde başarıya ulaşacağınıza işarettir.

AĞIRLIK VERME: Rüyanızda birine, ağır ve taşıyamayacağı bir şey vermek: İş hayatında başarısızlığa uğrayacağınız anlamına gelir. Eğer bu ağırlığı ailenizden birine veriyorsanız: Ağırlığı verdiniz kimse ile kısa süreli de olsa dargınlık yaşayacağınıza işarettir.

AĞ: Rüyada ağ görmek: Pürüzlü işlerinizin düzeleceğine, işlerinizde başarı sağlayıp hayat düzeyinizin yükseleceğine, gelirinizin artacağına işarettir.

AĞIZ: Rüyada ağız görmek: Adınızın bir dedikoduya karışacağına, biriyle ağız münakaşası yapacağınız anlamına gelir.

AĞLAMAK: Rüyada ağlamak: Sevinçli bir haber alacağınıza, rüyada başkasını ağlarken görmeniz ise: Sevinemeyeceğiniz bir haber işiteceğiniz anlamına gelir.

AHIR: Rüyada ahır görmek: Zenginleşip refah bir hayat süreceğiniz anlamına gelir.

AİLE GÖRMEK: Rüyada kendinizi kalabalık bir aile topluluğunda gördüyseniz: Seyahat veya vazifeyle ailenizden ayrı kalacağınıza, ailenizden ayrı kalmanızın sizi üzeceğine, sizden ayrı olan aile fertleriyle bir müddet görüşemeyeceğiniz anlamına gelir.

AKRABA: Rüyada akraba arasında bulunmak: Yakın olduğunuz biriyle dargın kalacağınıza, gereksiz yere münakaşa edip üzüleceğiniz anlamına gelir.

AKREP: Rüyanızda akrebi yürürken gördüyseniz: Sizden hoşlanmayan birinin aleyhinizde çalıştığı anlamına gelir. Eğer rüyanızdaki akrebi öldürüyorsanız: Size kin besleyen kimsenin size hiçbir zararı dokunmayacağına işarettir.

AKRABA TOPLANTISINA KATILMAK: Rüyada kendinizi akrabalar arasında toplanmış olarak gördüyseniz: Aile yakınlarınızdan biriyle ilgili önemli bir karar vereceğinize, aile arasında bir konu üzerine tartışacağınıza, fikir ve düşüncelerinizden dolayı tenkit edileceğinize, bir yakınınızın ölümünden dolayı üzüleceğinize işarettir.AKROBAT: Rüyanızda kendinizi cambazlık yapıyor veya cambaz gördünüz ise: İşerinizde başarı sağlayacağınıza, rahatsız iseniz sıhhate kavuşacağınıza, başınıza gelebilecek bir kazayı çok ucuz atlatacağınıza işarettir.

AKORT ETMEK: Rüyada kendinizi herhangi bir müzik aletini akort ediyor gördüyseniz: Halletmeniz gereken işlerinizin hallolunacağına, birçok tersliklerle karşılaşsanız dahi bunun üstesinden geleceğinize, bozuk olan işlerinizin düzeleceğine işarettir.

AKSIRMAK: Rüyada aksırdığını görmek: Şansınızın açılacağına, üzerinizde bulunan sıkıntılı havanın dağılacağına, neşeli ve mutlu bir gün geçireceğinize işarettir.

AKŞAM: Rüyada kendinizi akşam saatlerinde gördünüz ise: Sağlığınızın bozulacağına, sıkıntılı günler geçireceğinize, tanıdık bir kimsenin ölüm haberini alacağınıza, iş konusunda bazı güçlüklerle karşılaşacağınıza işarettir.

AKŞAM YEMEĞİ YEMEK: Rüyada kendinizi akşam yemeği yerken gördünüz ise: Yakınlarınızla sırf bencilliğiniz yüzünden aranızın açılacağına, araya küskünlükler girip, aile hayatınızın huzurunun kaçacağına işarettir.

AKVARYUM: Rüyanızda akvaryum gördüyseniz: Zamanınızı bir süre boşa harcayacağınıza, giriştiğiniz bir işte muvaffak olamayacağınıza, elinizi neye attınızsa başarı sağlayamayacağınıza işarettir.

ALTIN: Rüyanızda her ne şekilde olursa olsun, altın görmeniz: Girdiğiniz bir işte zarara uğrayacağınıza, hükümetle ilgili bir işte başarı sağlayamayıp üzüleceğiniz anlamına gelir.

ALBAY: Rüyada albay görmek veya kendinizi albay olarak görmek: Hükümetle ilgili işlerinizin aleyhinize sonuçlanacağına, işlerinizde başarı sağlayacağınıza, dürüst ve namuslu bir hayat yaşayacağınıza, aile hayatınızın saadet ve mutluluk içinde geçeceğine işarettir.

ALBÜM: Rüyada albüm gördüyseniz: Eski günlerinizi arayacağınıza, yaşadığınız ortamın eskiye nazaran daha sıkıntılı ve boş geçeceği anlamına gelir.

ALET: Rüyada herhangi bir alet görmek veya kullanmak: Şu günlerde çok karlı bir iş teklifi alıp kar edeceğinize, giriştiğiniz bir işte başarı sağlayıp mutlu olacağınıza işarettir.

ALIŞ VERİŞ: Rüyanızda kendinizi alış veriş yapıyor gördüyseniz: Son zamanlarda lüzumsuz yere para harcayacağınıza, eğer böyle devam ederseniz maddi sıkıntılara girip üzüleceğinize işarettir.

ALKIŞLANMAK: Rüyada alkış duymak: Sıkıntılı günler geçireceğinize, maddi sıkıntılar içine girip üzüleceğinize işarettir.

ALYANS: Rüyada alyans alıp parmağınıza takıyorsanız: Bekarsanız; evlenmenizin biraz uzun süreceğine, evliyseniz; eşinizin önem verdiği bir günü unutmanızdan dolay aranızın açılacağına işarettir.

ALACAKLI: Rüyada alacaklı olduğunuz birini görmek: Etrafınızı, sırf sizden maddi bir menfaat koparmak için bir sürü dost ve akrabanızın hücumuna uğrayacağınıza, kendinizi yapmacık bir dostluk çemberi içinde göreceğiniz anlamına gelir.ALARM DUYMAK: Rüyada alarm sesi duymuş iseniz: Aile ve iş hayatınızda daha dikkatli olmanız gerektiğine, iş ve aile hayatınızı düzene koyduktan sonra korkulacak hiçbir şey olmadığı anlamına gelir.

ALEV: Rüyanızda alev gördüyseniz: Hayatınızın dürüstlük ve doğruluk içinde geçeceğine, giriştiğiniz hemen her işte başarı sağlayacağınıza, mutlu bir hayat yaşayacağınıza işarettir.

AMELİYAT YAPMAK: Rüyanızda birine ameliyat yapıyorsanız: Rahatsız olan bir akrabanızdan sıhhat haberi alacağınıza, birine bilerek veya bilmeyerek yaptığınız iyilikten dolay kendisinden iyilik göreceğiniz anlamına gelir.

AMBALAJ: Rüyanızda ambalajlı bir şey görmek: Çok sevdiğiniz birinin size misafir geleceğine veya yine çok sevdiğiniz ve hoşlanacağınız bir seyahat yapacağınız anlamına gelir.

AMELE: Rüyada amele gördüyseniz: Ciddi bir rahatsızlık geçirip uzun bir zaman sıhhatinize kavuşamayacağınız anlamına gelir.

AMPUL: Rüyanızda ampul gördüyseniz: Geçirdiğiniz sıkıntılı günleri geride bırakıp mutlu bir yaşam süreceğiniz anlamına gelir.

ANNE: Rüyada annenizi gördüyseniz: Geçirdiğiniz zor günlerin sona ereceğine, birçok kimseden yardım görüp iş ve aile hayatınızın düzeleceğine işarettir.

ANAHTAR: Rüyada anahtar gördüyseniz: Sıkıntılı günlerinizin sona erip, refah bir hayat yaşayacağınıza, birçok kimseye iyilik yapıp onların sorunlarını gidereceğinize işarettir. Rüyada anahtar kaybediyorsanız: Girişeceğiniz bir işte zarara uğrayıp bir müddet zor günler geçireceğiniz anlamına gelir.

ANTİKA EŞYA ALMAK: Rüyada antika bir eşya alıyorsanız: Çok yakın dost veya akrabanızdan sevineceğiniz bir haber alacağınıza, bu dost veya akrabanızın size misafir geleceğine işarettir.

ANALIK YAPMAK: Rüyada sizin olmayan bir çocuğa analık yapıyorsanız: Kısmetinizin açılacağına, elinize hiç beklemediğiniz bir yerden mal veya para geleceğine, mutlu ve sıhhat dolu bir hayat süreceğinize işarettir.

ANIT: Rüyanızda anıt gördüyseniz: Herhangi bir şeyden dolayı vermiş olduğunuz adağınızın yerine getirmeniz gerektiği, bunu yerine getirmezseniz büyük zarara uğrayacağınıza işarettir.

APARTMAN: Rüyanızda bir apartman gördüyseniz: Beklediğiniz bir yerden elinize büyük miktar para geçeceğine, bu para veya mal sayesinde refah bir hayat süreceğinize işarettir.

ARMA: Rüyanızda arma gördüyseniz: Bazı sizi ilgilendirmeyen konulara burnunuzu sokup kötü durumlara düşeceğiniz anlamına gelir.

ARAP: Rüyanızda Arap bir insanla görüşüp, konuştunuz ise: İş dolayısıyla kısa bir seyahat yapıp, iyi para kazanacağınıza, iş hayatınızda köklü değişiklik yapıp başarı kazanacağınıza, bekar iseniz: iyi bir evlilik yapıp, mutlu olacağınıza işarettir.

ARPA: Rüyanızda arpa gördüyseniz: Alnınızın teriyle para kazanıp mutlu bir hayat süreceğinize, romantik bir insan olacağınıza, sıhhatli bir bedene sahip olacağınıza işarettir.

ARSA: Rüyada arsa görmek: Bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza veya sıhhatinin bozuk olacağına, işlerinizin kısa bir süre için bozulacağına işarettir.

ASLAN: Rüyada aslan görmek: Sizden üst bir insandan kötülük göreceğinize, resmi bir işinizin aleyhinize sonuçlanacağına işarettir.

ARTİST: Rüyada artist görmek: Boş hayallere kapılıp hayatınızı altüst edeceğinize, uzun bir süre yokluk çekip sıkıntıya düşeceğiniz anlamına gelir.

ARABALI VAPUR: Rüyada arabalı vapur gördüyseniz: Yakında sevineceğiniz bir haber alıp neşeli bir yolculuğa çıkacağınıza, bu yolculuktan dolayı mutlu olacağınıza işarettir.

ARABULUCULUK YAPMAK: Rüyada iki kişinin arasını bulmak: İyilik yaptığınız birinden iyilik göreceğinize, askıda olan bir işinizin hallolacağına, bu yüzden sevineceğinize işarettir.

ARAMAK: Rüyada kendinizi bir şey ararken gördüyseniz: Aradığınız şeyi bulursanız, işlerinizin düzeleceğine, aradığınızı bulamazsanız, sıkıntılı bir döneme gireceğinize, bu yüzden sıhhatinizin bozulacağına işarettir.

ARKEOLOJİ: Rüyanızda tarihi bir kazıya şahit oluyorsanız: Eskiden bilerek veya bilmeyerek birine yapmış olduğunuz zararın aynısının sizin başınıza geleceğine, bu yüzden üzüleceğinize işarettir. Birde şöyle izah edilir: Birinden kötülük gelerek, yakınlarınızla aranızın açılacağına işarettir.ARMAĞAN ALMAK: Rüyanızda birinden armağan alıyorsanız: Bir yakınınızdan büyük bir iyilik göreceğinize, Rüyada birine armağan veriyorsanız: Size daha evvel iyilik yapan birine karşılık olarak iyilik yapacağınıza, bu yüzden etrafınızda itibarınızın artacağına işarettir.

ARKADAŞ: Rüyada bir arkadaşınızla görüşüyorsanız: Bir işten dolayı umut bağladıklarınızca aldatılacağınıza, hayal kırıklığına uğrayıp yalnız kalacağınıza işarettir.

AŞÇI: Rüyada aşçı görmek: İyilik yaptığınız birinden karşılık göremeyeceğinize, ufak bir rahatsızlık geçireceğinize, sıhhatinizin bir müddet bozulacağına işarettir.

AŞIK: Rüyada kendinizi birine aşık olmuş veya aşık olduğunuz kişiyle buluşup görüşüyorsanız: Aşık olduğunuz kimsenin sizi çok sevdiğine, Eğer dargın duruyorsanız: evlenmenize mani olmak için birçok kimsenin maniler çıkaracağına, evlenmenizin güç duruma geleceğine işarettir.

AŞI: Rüyanızda kendinizi aşı olurken gördüyseniz: Hayret edip çok şaşıracağınız bir haber alacağınıza, ilerde bir zarara uğrayacağınızın işareti olup temkinli davranmanızın gerektiğine işarettir.

AŞURE: Rüyada aşure pişirmek veya yemek: Fakir veya yoksul bir kimseye yardım etmeniz gerektiğine, yardıma muhtaç olan bir kimsenin elinden tutmanız gerektiğine işarettir.

ASILMAK: Rüyanızda kendinizi asılıyor gördüyseniz: İçinde bulunduğunuz sıkıntıdan kurtulacağınız anlamına gelir.

ASANSÖR: Rüyanızda kendinizi asansörde gördüyseniz: Başınızdaki belanın sona ereceğine, yakınınız olan hasta birinin sıhhate kavuşacağına işarettir.

ASA: Rüyanızda asa gördüyseniz: İş dolayısıyla çıktığınız bir seyahatten eli boş döneceğinize, iş için yapmanız gereken seyahatin boşuna olacağına işarettir.

ASFALT: Rüyanızda kendinizi asfalt bir yolda yürüyor görürseniz: Herhangi bir işten dolayı önünüze çıkan engelleri aşacağınıza, dargın olduğunuz kimselerle barışıp hoşça vakit geçireceğinize, küs olduğunuz bir yakınızla barışacağınıza işarettir.

ASİSTAN: Rüyanızda asistan görmek: Girişeceğiniz her işte başarı göstereceğinize, çok kısa bir zamanda mal mülk sahibi olacağınıza işarettir.

ASKI: Rüyanızda askıya elbise veya herhangi bir şey asıyorsanız: Bu aralar iş hayatınızda tedbirli davranmanız gerektiğine işarettir.

ATEŞ: Rüyada ateş görmek: His hayatınızda sıhhat ve mutlulukla hayat geçireceğinize, iş hayatında başarı kazanacağınıza, yükseleceğinize, etrafınızda takdir görüp sevileceğinize işarettir. Eğer ateş sönüyorsa: Aile içinde bulunan bir yakınınızın vefat edeceğine işarettir. Eğer ateş bir eşyayı yakıyorsa: Kısa bir müddet maddi yoksulluk çekeceğinize, Ateş bir tarla veya armanı yakıyorsa: Tedbirli davranmadığınız takdirde büyük bir sıkıntıya gireceğinize işarettir.

AT: Rüyada at görmek: Gönülden olmasını arzu ettiğiniz bir işin olacağına, varlık sahibi olacağınıza işarettir. Rüyada kendinizi ata binmiş gördüyseniz: İşinizde yükseleceğinize, büyük bir mevki sahibi olacağınıza işarettir.

AT NALI GÖRMEK: Rüyanızda at nalı gördüyseniz: At nalı kısmet ve bereket simgesidir. Bundan dolayı bozuk olan işlerinizin düzeleceğine, pürüzlü işlerinizin hallolacağına, hastaysanız sıhhatinizin düzeleceğine, bolluk içinde refah bir hayat süreceğinize işarettir.

ATOM: Rüyada atom görmek ve atom patlaması görmek: Girişeceğiniz herhangi bir işte düşüncesizce hareket etmediğiniz takdirde, sıkıntı ve belalardan uzak kalacağınıza, üzerinizdeki huzursuzluğun son bulacağına işarettir.

ATÖLYE: Rüyada kendinizi bir atölyede gördüyseniz: Girişeceğiniz bir işte başarı kazanacağınıza, sabır gösterdiğiniz takdirde mükafatını göreceğinize işarettir.

ATKI: Rüyada atkı görmek: Evlenip mutlu bir yuva kuracağınıza, mutluluğunuz için yakınlarınızdan yardım göreceğinize, çok yakında aile fertlerinizin çoğalacağına işarettir.

ATLAMAK: Rüyada herhangi bir yerden atladığınızı gördüyseniz: Sıkışık bulunduğunuz durmadan kurtulacağınıza, hayatınıza yeni bir yön verip yaşamınızın daha iyi bir duruma geleceğine işarettir.

ATLET GÖRMEK: Rüyanızda herhangi bir spor dalıyla ilgili atlet gördüyseniz: Rahatsız iseniz sıhhate kavuşacağınıza veya rahatsız olan bir yakınınızın sıhhate kavuşacağına, iş hayatında ise: kısa bir müddet için sıkıntıya göreceğinize işarettir.

AVLANMAK: Rüyanızda ava çıkmış, avlanıyor iseniz: Girişeceğiniz her işte başarı kazanacağınıza, şansınızın açılacağına, sonucunu beklediğiniz bir işinizden iyi netice alıp sevineceğinize işarettir.

AVUÇ İÇİ: Rüyada avuç içi görmek: Şansınızın açılacağına, işleriniz bozulmuşsa düzeleceğine, bir çocuk sahibi olacağınıza ve çocuklarınızdan hayır göreceğinize işarettir.

AVRUPA: Rüyanızda kendinizi Avrupa’ya gitmiş görürseniz: Kadınsanız, evlenme teklifi alacağınıza, erkek iseniz, evlenme teklifi yapacağınıza, yakında alacağınız bir iş teklifine evet diyeceğinize işarettir.

AV KÖPEĞİ: Rüyada av köpeği gördüyseniz: Olmasını istediğiniz bir işin olacağına, yeni girdiğiniz bir işte başarılı olacağınıza, fakat bunun biraz zaman alacağına işarettir.

AVUKAT: Rüyada bir avukatla görüşüp konuşuyorsanız: Kar edeceğiniz bir işe girişeceğinize, veya giriştiğiniz bir işte başarı sağlayıp kazancınızın artacağın, karışık bir işi yakınlarınız sayesinde atlatacağınıza işarettir.

AVCI: Rüyanızda avlanan birini görüyorsanız: Düşünüp danışmadan gireceğiniz bir işten zarara uğrayacağınıza, işbirliği yaptığınız birinden görebileceğinize işarettir. Bekar bir kadınsanız: Zengin birinden evlenme teklifi alacağınıza işarettir.

AY: Rüyada ay gördüyseniz: Giriştiğiniz bir işte başarı kazanıp adınızı duyuracağınıza, bekar iseniz evlenip mutlu bir yuva kuracağınıza, yaşlıysanız büyük bir mirasa konacağınıza, daha sonra gitmeyi planladığınız bir seyahate hemen gideceğinize işarettir.

AYI: Rüyada ayı görmek: Güç bir işin üstesinden geleceğinize, girişeceğiniz bir işte başarı kazanacağınıza, girdiğiniz bir yarışmayı kazanacağınıza işarettir.

AYVA: Rüyada ayva gördüyseniz: sıhhatinizin bozulacağına, ayva yiyorsanız: hastaysanız sıhhatinizin düzeleceğine, işinizde başarı sağlayıp kazanç elde edeceğinize işarettir.

AYAK: Rüyada ayak görmek: İşlerinde başarı sağlayıp, mal mülk sahibi olacağınıza, mal mülk sahibi iseniz: zenginliğinizin daha çok artacağına, kısa bir yolculuğa çıkıp mutlu ve neşeli geçireceğinize işarettir.AYDINLIK: Rüyada karanlıktan aydınlığa çıkmak veya göz kamaştıran bir aydınlık görmek: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, geçirdiğiniz kötü günlerin geride kalacağına, bundan sonra refah içinde mutlu bir hayat süreceğinize işarettir.

AYAKKABI: Rüyanızda ayakkabı görmek veya giymek: Bekarsanız evleneceğinize, iş güç sahibi olup, mutlu bir hayat yaşayacağınıza, bir yolculuğa çıkıp memnun döneceğinize işarettir. Eğer ayakkabıyı ayağınızdan çıkarıyor iseniz: Aile yuvanızdan ayrılacağınıza, kısada olsa bir müddet sıkıntıya gireceğinize, aile büyüklerinizle münakaşa edip dargın kalacağınıza işarettir.

AYAKKABICI: Rüyanızda ayakkabı satan veya tamir eden birini gördüyseniz: Artık geçirdiğiniz zor günlerin geride kaldığına, önünüzde sıhhat ve mutluluk dolu günlerin sizi beklediğine, çok sevdiğiniz birine kavuşacağınıza işarettir.

AYA GİTMEK: Rüyanızda ay veya uzaya doğru seyahat ediyorsanız: Beklenmedik bir anda mala ve paraya kavuşacağınıza, uzun bir seyahate çıkıp memnun döneceğinize işarettir.

AYRILMAK: Rüyada bir yerden veya bir topluluktan ayrılmak: Bekarsanız evlenip ayrı bir yuva kuracağınıza, evliyseniz: dikkatli olmazsanız, size yakın olan birinden kötülük ve zarar göreceğinize işarettir.

AYNA: Rüyada ayna gördüyseniz: Bir dileğinizin yerine geleceğine, mutlu, neşeli bir insan olup etrafınızca sevilip sayılacağınıza, bol bol eğleneceğiniz bir ortama gireceğinize işarettir.

RÜYA TABİRLERİ İNDEKS
 Rüya Tabirleri – A harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – B harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – C harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ç harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – D harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – E harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – F harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – G harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – H harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – I harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – İ harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – J harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – K harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – L harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – M harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – N harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – O harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ö harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – P harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – R harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – S harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ş harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – T harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – U harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Ü harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – V harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Y harfiyle başlayan şeyler
 Rüya Tabirleri – Z harfiyle başlayan şeyler
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

twenty − five =